Wpis z mikrobloga

Obecna młodzież a młodzież sprzed lat: która była/jest bardziej agresywna?
#ankieta

Może dlatego, że mało z domu wychodzę, może nie widuje młodzieży, może zbyt spokojna okolica, ale mam wrażenie, że mimo wzrostu agresji wśród młodych dziewczyn, to całościowo agresja u młodzieży jest mniejsza niż kiedyś. Czy macie może podobne odczucia?
Pamiętam, że w latach 1990-2005 to młodzi często nie wiedzieli co ze sobą zrobić, pełno biedy było, patusów, ćpunów itp.
Teraz mam wrażenie, że młodzi wolą obejrzeć coś na YT, pójść na pizzę/kebaba, a jak już używki to skręta wypalą.
Kiedyś patusy niszczyły wszystko dookoła, malowali po ścianach itp, teraz trochę mniej tego widzę. Nawet znam przypadki jak patusy wyrosły na ludzi, założyli firmy, mają rodziny, ustatkowali się.
źródło: comment_1627747196qoTuFxGMW7MI56LOMSipOH.jpg

pytanie jak powyżej

  • obecna młodzież jest bardziej agresywna 13.6% (6)
  • obecna młodzież jest taka sama jak kiedyś 25.0% (11)
  • kiedyś młodzież była bardziej agresywna 61.4% (27)

Oddanych głosów: 44

  • 7
@miedzywymiarowy_szympans obecna młodzież nie ma problemów z przemianą ustrojową a jedynie ze swoimi rodzicami którzy mogli mieć problemy podczas przemiany ustrojowej i częścią nowych patologicznych zjawisk wynikających ze współczesnych zagrożeń
@Bin_Laden:
Poziomnica jest bardziej poprawną nazwą. Bo jest precyzyjnym określeniem.
Poziomica może być na mapie lub w garażu na półce.

No i to ty zacząłeś od obrazania współczesnej młodzieży, więc nie pouczaj mnie jak mam się zachowywac.