Wpis z mikrobloga

Mam taki luźny pomysł, że Bibson wypuści piosenkę promującą HP - może intro, może outro, może coś innego, bo:
1. Jakoś w okolicach finału mówiła, że zaskoczy muzycznie sierpień/wrzesień - coś późno, chyba lepiej by było wypuścić coś na fali popularności finałowej
2. Wczoraj odpowiedziała na insta, że piosenka za max 2 tygodnie - czyli mniej więcej wtedy kiedy powinno się zacząć promo 4 sezonu
3. Screen - jakoś mi nie pasuje ten „wakacyjny klimat” do niej. Plus na tym filmiku wchodzi na jakiś jacht na Zanzi, nawet miała zdjęcie na nim w ładnej długiej sukience. Może kręcenie jakiegoś klipu?
No nie wiem, może sobie coś z dupy wymyśliłam, zobaczymy niedługo
#hotelparadise
terriblesnack - Mam taki luźny pomysł, że Bibson wypuści piosenkę promującą HP - może...

źródło: comment_1627744644sox1kmbj2z50gYnao0p9dY.jpg

Pobierz
  • 4
@terriblesnack: jeżeli ,,wakacyjny klimat,, to bardzo prawdopodobne, że to utwór promujący HP (z syntetycznym/elektronicznym podkładem muzycznym) .
Sama Bogusia kojarzy mi się z pogrzebowym klimatem Kasi Kowalskiej lub tanią podróbką Amy Winehouse.

Choć życzę jej wszystkiego dobrego, może trafi w kogoś gust muzyczny- kto wie może będzie całkiem dobra.