Wpis z mikrobloga

Mam dylemat. Zastanawiam się nad air podsami pro. Mam dużo sprzętów Apple, wiec wybór jest oczywisty. Jednak problem polega na tym, że chciałabym je przetestować, czy będą mi pasować do uszu i czy są warte swej ceny. Jednak w ustawie o prawach konsumenta jest zapisane, ze zwrot niektórych produktów może być nie przyjęty ze wzzgedu na higienę (słuchawki dokanałowe). Słyszałam, że xkom pozwala na zwroty. Ktoś może potwierdzić? Ktoś poleca AirPods pro?
#apple #airpods #sluchawki
  • 12
@xavertis: Ja kupiłam w Media Markt. Trochę w sumie w ciemno no ale w zestawie są 3 rodzaje gumek i mi pasują najmniejsze. Nie brałam pod uwagę zwykłych airpodsów właśnie ze względu na to że to są douszne, a te mi wypadają z uszu. A dokanałowe miałam inne i tylko te mi pasują. A w ciemno brałam bo właśnie dokanałowe i cena spoko, bo dałam tam 880 z kuponem za rejestrację
@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: właśnie ja kiedyś tez miałam w uszach te zwykle i ruszyć się nie mogłam, bo wypadają. Ale z kolei podsy pro sporo kosztują, wiec chciałabym je przetestować, mimo, ze z dokanałowymi nie mam problemów raczej. Także cieszę się ze mogłam je wypożyczyć na miesiąc, będę miała pogląd :D