Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa here.

Zauważyłam, że odczuwam nienawiść i niechęć do atrakcyjnych ludzi bądź atrakcyjniejszych ode mnie.
Siedzę na wykopie od w sumie od czasów nastoletnich i trochę się martwię że wykop wyprał mi mózg.

Zawsze jak poznaje jakieś kobiety to żeby utrzymywać z nimi znajomość muszą być według mojej oceny mniej atrakcyjne ode mnie.
Mężczyzna z którym jestem również musi być według mojej oceny albo na moim poziomie albo niżej, nie jestem w stanie utrzymywać kontaktów z ludźmi których uważam za lepszych od siebie.

Do terapeuty nie pójdę ale jestem ciekawa czy ktoś z was też tak ma?

Tak samo usunęłam wszelkie Instagramy i inne takie portale bo po prostu niszczy mnie w środku widok pięknych modelek. Czuje taka niewyobrażalną zazdrość że po prostu czuje się smutna.

Na pewno nie jestem jedyna z takim odczuciem.

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6104f8e82cf3e1000bf572b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
PrzystojnaKrowa: Nie wiem czy to nienormalne czy nie. Na pocieszenie powiem Ci że ja jako facet odczuwam skrajną niechęć do facetów którzy próbują mnie zdominować. Naprawdę tego nie lubię. Mogę szanować tylko kogoś kto jest dla mnie spoko i tylko dla takiego kogoś ja mogę być spoko.

Zmierzam do tego że po prostu nie musisz lubić wszystkich. Jeśli coś Ciebie dręczy to skup się na sobie tak żeby Tobie samej było
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu jesteś niemiłosiernie zakompleksiona. Nie wierzysz w siebie tak mocno, że umawiasz się celowo z osobami mniej atrakcyjnymi. Jest to dla Ciebie "bezpieczna opcja", masz chorą pewność, że to Ty jesteś tą piękną w relacji. Nie ukrywam, jest to obrzydliwe podejście, chyba byś nie chciała, żeby facet uważał Cię za "brzydką ale bezpieczną"?

A jeśli chodzi o kobiety, to postrzegasz je jako zagrożenie, konkurencję. To akurat niestety częste u
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: Cierpisz na POLACTWO.

Polactwo nigdy nie radzi sobie z tym, że ktoś jest ładniejszy, więcej zarabia, lepiej mu się wiedzie itd.

To katastrofa w tym kraju. Jedna z największych. Ludzie zamiast się wzajemnie wspierać, organizować się i lgnąć do tych, którzy chcą/potrafią/mają więcej od innych, by się z nimi integrować i przez to rozwijać siebie i otoczeenie, to gniją i plują jadem na każdego, który uświadamia im, że można więcej
  • Odpowiedz