Wpis z mikrobloga

Jestem na urlopie w pl i tak się zastanawiam, obecnie w tym kraju przy zarobkach poniżej 3k netto życie to jakiś nieśmieszny żart - od pierwszego do pierwszego, bez perspektyw na jutro. Większość znajomych, którzy zostali w pl zarabia w okolicach 3k, więc nie #!$%@?, że każdy może dostać 5k w byle gówno firmie, bo tak nie jest. Przynajmniej w miastach poniżej 150k mieszkańców. Wynajem mieszkania z wszystkimi opłatami to ok 2k. jedzenie i paliwo to jakiś żart. PiS swoim rządzeniem niczym nie różni się od Łukaszenki. Możecie wsiąść w auto/samolot i wyjechać gdzie tylko chcecie a idziecie rano #!$%@?ć na janusza. I gdybyście odpowiedzieli - co wy tu #!$%@? jeszcze robicie ?
#pytanie #polska

Jeżeli zarabiasz mniej niż 700euro/msc - co trzyma Cię w PL ?

  • Dom, rodzina 27.8% (5)
  • Pies i kot 11.1% (2)
  • Szef na smyczy 0% (0)
  • Strach przed wyjściem poza próg domu 44.4% (8)
  • Szkolna indoktrynacja - śmierć wrogom ojczyzny ! 16.7% (3)

Oddanych głosów: 18

  • 13
Przynajmniej w miastach poniżej 150k mieszkańców.


@Korfanty39: Ponad 8kPLN na rękę - miasto 80tyś ludzi. Moi wszyscy znajomi zarabiają ponad 5 na rączkę. Dolnośląskie.

Wniosek: Twoi znajomi to patologia. Ty pewnie też.
No, tak było, nie zmyślam - jestem patologiczny. Łeeeeee, kuuuuuurwa, gdzie moj browarekkkk


@Korfanty39: No widzisz - trafiłem w sedno - więc przemówię w Twoim języku - pato wróciło na wakacje ze zmywaka do znajomych z kwadrata i rzyga swoje mądrości.

Powiedz tylko - kredyt wzięty by się wśród patusów na dzielni pokazać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przynajmniej w miastach poniżej 150k mieszkańców.


@Korfanty39: Ponad 8kPLN na rękę - miasto 80tyś ludzi. Moi wszyscy znajomi zarabiają ponad 5 na rączkę. Dolnośląskie.


Wniosek: Twoi znajomi to patologia. Ty pewnie też.

@LordAxe82: wygrales na loterii zarabianie 1.5k eur i uwazasz sie za jakiegos lepszego? W Polsce wiekszosc ludzi #!$%@? za max 4k brutto. I nie, nie mowie o patologii.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LordAxe82: widzisz, i tu sie roznimy. Zarabiasz troche wiecej niz srednia krajowa i myslisz, ze jestes bogiem i wyzywasz wszystkich od dzieciakow albo patologii. Ja place wiecej podatku niz ty dostajesz do reki i wiem, ze sa ludzie, ktorzy marza o tym, zeby miec tyle co ty.

Mediana (publikowana przez GUS, a wiec zawyzona, bo nie uwzglednia pracownikow sektora publicznego i przedsiebiorstw ponizej 10 pracownikow) zarobkow w Warszawie (a tam jest
uuu, pojechanie po hobby


@m_bielawski: Hobby frajerze? Ile to jest warte to co pokazujesz? Podaj dokładnie jaki to jest zegarek - marka i typ - to dokładnie powie jak bardzo jesteś wiarygodny z tym twierdzeniem że płacisz podatku miesięcznie więcej niż ja mam netto.