Wpis z mikrobloga

Czołem, mam pytanie odnośnie silników benzynowych 2l z E90 których jest kilka wersji. Czy któraś wersja można uznać za solidną i bezproblemową? Nie miałam nigdy wcześniej doczynienia z E90 ale obiło mi się o uszy że któraś wersja była szczególnie awaryjna. Oraz drugie pytanie czy 2l benzyna występowała z solidnym automatem czy lepiej zostać przy manualu?
#bmw #samochody #motoryzacja
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwi996: blablabla nie ma solidnych r4 w BMW, banda malkontentów którzy mają r6 i będą teraz ubóstwiać ten silnik xD

R4 benzyny w tym modelu to niestety dość mocne rozczarowanie, najlepszy chyba będzie 320i 170hp. Diesle wszystkie spoczko, ten 177hp niby problemy z łańcuchem ale już dawno wszystkie mają wymienione. Diesle według mnie o wiele lepsze.

Ps tacy specjaliści tutaj są i gadają o tym m54 bo to taki super silnik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ala_tak_o_po_prostu: tyle że wszystkie benzyny w E90 mają valvetronic. M54 nawet nie ma w tym modelu, więc o czym ty gadasz w ogóle... N52 było w przedliftach a nie liftach. N53 szły od 2008 roku czyli polifty a nie n52 xD Wszystko co piszesz to zasrane bzdury gościu xD
@bruhh: nie no o dieslu tu już nie chcę słyszeć mam dość przygód ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta benzyna 170 km najlepsza pod względem wytrzymałości i bezawaryjności?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwi996: no to już najnowszy w gamie 2 litrowych benzyniakow w tym modelu. Czemu diesel nie? Ja tam jeżdżę całe życie i zero problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj z Chorwacji 1400km przeleciałem bez zająknięcia.
@bruhh: aż szkoda opowiadać jakie miałem przygody i ile mnie to już kosztowało bo jak naprawiać to kompleksowo xd ostatnim razem mój mechanik najdroższy i najlepszy w okolicy nawet nie chciał zapłaty bo mój samochód wszedł mu na ambicje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bruhh: a ostatnio mój samochód przegiął pałę i nawet jak już będzie wszystko git to idzie w świat a ja szukam jakieś benzyny do maks 30 z pakietem startowym miała być wymiana auta w przyszłym roku wtedy większy budżet ale ze zaczynam kolejne studia i wesele się szykuje to nie mogę więcej szaleć chyba że przyszły teść pokaże że ma gest wesprzeć przyszłego zięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°