Wpis z mikrobloga

Zamówiłem dziś gaz w butli do kuchenki, kupuję butle 11kg co 2 miesiące, zwykle kosztował nie więcej niż 50zł, najczęściej 45-48, raz chyba kiedyś równo 50 ale zwykle w okolicach 45 zł a dziś 60 zł o_O i to podobno cena jeszcze, która się nie załapała na 12% podwyżki od sierpnia

Inflacja ładnie na +

#bekazpisu #inflacja #bynajmniejbombelkomdaly #polskilad
Ksemidesdelos - Zamówiłem dziś gaz w butli do kuchenki, kupuję butle 11kg co 2 miesią...

źródło: comment_1627644012hbRKIDKDhNHIWwEEITeAAb.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
zdrożało o 15 ale dostałeś 500. Kto tyle doł?


@towinatuska: nic nie dostałem, nie mam dzieci

Hoop Cola cytrynowa którą lubiłem czasem pić kosztuje teraz 6zł po podatku cukrowym a jeszcze przed nowym rokiem kosztowała 3, wiec kolejne kilkadziesiat zł miesiecznie gdybym chciał ją dalej kupowac

Ale juz nie bede, zrobilem sobie małe zapasy a jak sie skonczą przejde na herbate z cytryną
Ksemidesdelos - > zdrożało o 15 ale dostałeś 500. Kto tyle doł?

@towinatuska: nic ...

źródło: comment_1627650640HtWROiEKBZfF0mC04RWs5l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos:

Hoop Cola cytrynowa którą lubiłem czasem pić kosztuje teraz 6zł po podatku cukrowym a jeszcze przed nowym rokiem kosztowała 3, wiec kolejne kilkadziesiat zł miesiecznie gdybym chciał ją dalej kupowac

Ale juz nie bede, zrobilem sobie małe zapasy a jak sie skonczą przejde na herbate z cytryną


w topazie masz dużo wszystkiego tanio, normalnie ceny jak u niemca pewnie byś z 3,50 zapłacił, racdze poszukać półki w poszukiwaniu zapasów ja
  • Odpowiedz