Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
W środę zadzwonił do mnie numer. Oczywiście babka z fotowoltaiki. Powiedziałem że mieszkam w bloku i do widzenia a ona ze dobrze ze mieszkam w domu jednorodzinnym xD Mówię jeszcze raz że mieszkam w bloku a ona ze rozumie i do widzenia. Dziwna rozmowa.

Mija 30 może 40 minut i dzwoni inny numer. Odbieram i słyszę tą sama babkę która mówi tak samo "Dzień dobry, dzień dobry, dzień dobry". #!$%@? bota na mnie nasłali i im się zaciął xD

Jak rok temu do mnie babka zadzwoniła to ja #!$%@?łem ze do mnie dzwoni i najważniejsze skąd ma mój numer. Ona do mnie ze z takiej bezpiecznej bazy. To jej powiedziałem że ma mi podać z jakiej bazy, usunąć z niej mój numer i do mnie nie dzwonić. #!$%@?ła mnie bo dzwoniła w sobotę jak miałem wolne. Nie ma nic gorszego niż telefon o 9. Pewnie miała to w dupe bo później miałem jeszcze kilka telefonów ale każdy obcy numer blokuje więc niech sobie dzwonią.

#fotowoltaika #telemarketing #nekanie #matrix
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ArniHell: ostatnio coraz więcej mają automatyzacji. Albo mają nagrany kawałek z pauzami na odpowiedzi. I jak wytrzymasz do końca nagrania to włącza się człowiek. Albo jest człowiek i ma ponagrywane kwestie żeby gardła nie zdzierać itp
: @ArniHell: Euro Call Center i ich AutoBot :) Ten sam głos, tylko powiat inny. Ostatnio na dwa telefony takie coś odebrałem w przeciągu pół godziny, za pierwszym razem operator brnął w "dyskusję" pomimo moich absurdalnych odpowiedzi typu ujemne zużycie prądu (doszedłem aż do informacji RODO z nazwą call center), drugi raz po dwóch zdaniach operator się skapnął, że nic z tego i puścił "acha to dziekuję, do widzenia". A szkoda,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Infiniti46: ja ich blokuję w androidzie. Mają tak że spamują przez tydzień z kilku numerów i później cisza. Pewnie bazę numerów rozszerzają i dzwonią z nowych.