Wpis z mikrobloga

@amantadeusz: Nie, w dużych miastach wojewódzkich. Jak człowiek z wyższym wykształceniem dostał jakąkolwiek pracę na uop to się cieszył. Z moich znajomych 3/4 wyjechało za granicę, bo koszt wynajmu mieszkania był wyższy niż wynagrodzenie.

W tym samym czasie obiecywali, że "uchodźcy" dostaną po 2 k zasiłku na łebka + darmowe mieszkanie. Ta buta, pycha i oderwanie od rzeczywistości było ich gwoździem do trumny. Oby ci nieudacznicy nigdy nie wrócili do
  • Odpowiedz
Wstawaj, twoja pensja znowu wynosi 1100 zł za #!$%@? na cały etat + darmowe nadgodziny. A jak się nie podoba to mam 10 chętnych na twoje miejsce


@Jegwan: Chyba Ci się 2014 z 2004 rokiem pomylił.
  • Odpowiedz
@Voyager: Jak robiłem sobie fuchy jeszcze się ucząc to też dostawałem więcej. Kto wchodził na rynek legalnej pracy w drugiej kadencji rządów PO wie jak było.
  • Odpowiedz
@Jegwan: Pod koniec rządów Tuska na luzie zarabiałem niecałe 6k. Nawet nie wiedziałem co wtedy zrobić z taką kasą, wynajmując 60 metrowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Teraz zarabiam sporo ponad dwukrotność tej kasy i ciągle stresuję się finansami, rosnącymi cenami wszystkiego, tym co rządzący nami socjaliści chcą wymyślić byle tylko mnie okraść.
  • Odpowiedz
A jak się nie podoba to mam 10 chętnych na twoje miejsce.


@Jegwan: W 2007 bezrobocie spadło do takiego poziomu, że pracy nie mieli tylko Ci co charakteryzowali się myśleniem Ferdka Kiepskiego. Mediana wynagrodzeń osób podejmującą pierwszą pracę wzrosła z 1200 PLN (2006 r.) do 1550 PLN w ciągu roku. Widać musisz mieszkać w największym zadupiu Polski, gdzie nikomu nic się nie chce.
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Ja pisałem o osobach wchodzących na rynek pracy. Miałeś 6k w czasach rządów PO wchodząc na rynek pracy? Jesteś spawaczem-płetwonurkiem czy czym się zajmujesz?
  • Odpowiedz
@amantadeusz: 2014 i przywileje emerytalne? Przecież wtedy już ogłosił chyba że jest socjaldemokratą, a nie liberałem, a wszystkie obietnice można wyrzucić do kosza xD

Ogólnie rzecz biorąc nie było bardziej szkodliwych dla idei liberalnej rządów niż rząd PO-PSL. Po 8 latach pokazali Polakom, że podatków obniżyć się nie da tylko trzeba je podwyższać, a jednocześnie państwo trzeba coraz bardziej zadłużać. Więc w odpowiedzi PiS powiedział to samo, tylko że z
  • Odpowiedz