Wpis z mikrobloga

@chigcht: a każdy kto popiera pis jest pisowskim trollem i płacą mu za wpisy
tutaj w ogóle panuje schizofrenia jakaś i idiotyzm skrajny, ale to już taka po prostu specyfika portalu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chigcht: najlepszym przykładem dokonania zmian było wczorajsze jednogłośne przegłosowanie podwyżek dla posłów xD jak chodzi o kasę to zgrywają się jak cholera xD kliiii
  • Odpowiedz
  • 2
@chigcht: a każdy kto popiera pis jest pisowskim trollem i płacą mu za wpisy

tutaj w ogóle panuje schizofrenia jakaś i idiotyzm skrajny, ale to już taka po prostu specyfika portalu.

@Hissis Właśnie problem polega na tym, że ludzie popierają PiS tak z własnej woli.
  • Odpowiedz
@chigcht:

80% kontentu i 99% kontentu politycznego to yebanie po pis czy im się należy, czy nie. Codziennie te same nicki, codziennie to samo zbulwersowanie i budowanie atmosfery jakby się waliło. Spróbuj natomiast być tym jednym procentem, który stara się podchodzić do spraw racjonalnie, w oparciu o fakty: TY PISOWSKA K00RWO!!!11 ILE CI PŁACOM ZA TE CZTERY WPISY TYGODNIOWO!!!11 CZEGO NIE ROZUMJESZ PRAWACKI TROLLU1!
  • Odpowiedz
@YodaMonster:

Zgadzam się, że władza ma być na świeczniku, spoczko. Tylko jak np. pisze się o wzroście akcyzy na zakup używanego samochodu z zagranicy, wrzuca obliczenia ileż to nie będziemy płacić po podwyżce, a zapomina się, że wyliczoną kwotę należy pomnożyć przez 0,01 bo tak z tego projektu ustawy wprost wynika i na dodatek wszystkich, którzy o tym wspominają, nazywa się pisowskimi trollami, to to nawet nie jest poziom Wiadomości.
  • Odpowiedz
@Variv: @su1ik: Panowie, ja popieram tylko dlatego, żeby was wszystkich #!$%@?ć, jak widzę tę małostkowość i fanatyzm polityczny połączony z wypranymi mózgami uzależnionymi od przekazów medialnych i to jakie to budzi w was emocje, to mi jakoś tak sympatycznie się to obserwuje xD
  • Odpowiedz
@su1ik: według mnie sytuacja materialna jest odzwierciedleniem posiadanej inteligencji. Człowiek inteligentny to człowiek zaradny. Ja przyznam szczerze, że nie narzekam na stan mojego portfela, a nawet bardzo się cieszę z powodu swojej aktualnej sytuacji materialnej.
  • Odpowiedz
@Hissis: o mój portfel klakierze się nie bój bo bym cię kupił z 3 pokoleniami wstecz XD sram na was nieudacznicy i tyle. Nawet odwagi nie macie cen paliw obniżyć (o podatku drogowym przez PiS wprowadzonym pewnie pamiętać już nie chcesz XD), tylko szczekać umiecie socjaliści XD już tą platforma była lepsza od was komuchy, jesteście tym samym co lewactwo XD
  • Odpowiedz
@su1ik: aha, no w takim razie przepraszam, postaram się ogarnąć te kwestie podatkowe, które Cię drażnią, obiecuję, że się temu poświęcę w najbliższym czasie, bo tak nie może być rzeczywiście.
Z fartem mordziaty, elo
  • Odpowiedz