Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ferranger: kursy od Forbota są bardzo fajne. Zależy co cię bardziej interesuje, możesz sobie wybrać typowe podstawy albo np. już technikę cyfrową. Chyba nie mają złego zestawu.

#botland czy #forbot

Kursy Forbota są do kupienia właśnie na Botlandzie.
  • Odpowiedz
@Kedamik: Uważam, że żadnego się nie opłaca, ale chciałeś koniecznie z walizką :) Teoria jest za free i na tym bym się skupił. Możesz zacząć od forbota, bo tam nic ciekawego praktycznego nie ma, tylko omówienie elementów i ich podłączenie. Tę garstkę elementów na podstawowy kurs forbota kupisz w pierwszym lepszym sklepie elektronicznym za 20zł. Ośla łączka EDW jest dużo obszerniejszy z przykładami praktycznymi na każdej stronie, możesz sobie złożyć sporo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slavoy: *to nie mój post, to ferranger chciał w walizce* :P
To co najlepiej skomponować samemu części i porobić te kursy i inne eksperymenty "na własną rękę"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slavoy: polecisz może jakiś sklep internetowy elektroniczny? U mnie w mieście chyba jest jeden ale nie wiem czy będą mieli wszystko więc wolałbym zamówić :P

Jeszcze jedno pytanie, trochę straszą mnie nazwy rezystorów i innych części typu *wymyślam z głowy* rezystor s233ka 1 Ohm
Czy te różne oznaczenia literkami i cyframi mają duże znaczenie czy bez różnicy na początek?
  • Odpowiedz