Wpis z mikrobloga

Mam koleżanke ktora jeszcze nie tak dawno narzekala, ze nie ma znajomych, a wystarczylo ze dodala zdjecie z obrony dyplomu i od razu ze 20 komentarzy z gratulacjami i 100 lajkow. Baby chyba żyją w innej rzeczywistości
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: jak dodaję zdjęcie na relacji na fb, to przegląda ją średnio 150 osób, jak dodam selfika na fb to mam średnio jakieś 40 polubień, a w 30 urodziny dostałam życzenia od mamy, taty, siostry i ex-a i spędziłam je z Mirkami i Mirabelkami.
@lastro: Ja mam pełno "kolegów i koleżanek" na facebooku, gdzie gdy tylko coś wstawie to zgarniam lajki itd A i tak większość czasu spędzam samotnie. Zreszta na facebooku to głównie są przelotne znajomości z ktorymi nie utrzymuje się żadnego kontaktu, więc w sumie moze narzekac ze nie ma znajomych xdd
@lastro: Ze szkół (każdy chodzi przynsjmniej do 3), a niektórzy zmieniają szkoły i tymbardziej studia, różnych prac dorywczych, kolonii, wyjazdów, znajomi znajomych i z różnych imprez i się zbiera. A niektórzy to nawet często dodają nieznajomych. Oczywiście utrzymanie znajomości jwst o wiele trudniejsze niż poznanie nowych osób.