Wpis z mikrobloga

Zrobione MISTS +16 i nabite równe 2000 ratingu, +17 słabo wyszła, tank zaczął na mnie nagadywać, że robie za mały dps i potem go wyjaśniłem bo zgrywał prosa, natomiast miał rację, robiłem słaby dps bo retri paladin jest beznadziejny w PVE, mimo iż pisał, że widział lepszych retrasów mam to w pi... mainuję tę klasę całe SL, mam cały setup identyczny jak topka retrasów EU bo wiadomo, jest tylko jedna wydeptana ścieżka do bycia wymaxowanym. No mam to w pi... po prostu bo nie mam zamiaru wykupować lekcji od jakiegoś top world retrasa żeby mnie nauczył od A do Z wszystkich rotacji we wszystkich możliwych sytuacjach bo mogę wbić teraz na DH 221ilvl i napierd... głową o klawiaturę i będę robił większy DPS niż na retri. To jest klasa do grania pvp, zdobyć obrzydliwego robala, najbrzydszego vicious mounta też będzie trzeba. #worldofwarcraft
Pobierz
źródło: comment_16275694962QErcKLWapWHx0HaOflmze.jpg
  • 6
@cechinimuszyna: no balans jest jednym z powodów dlaczego opuściłem wowa xD to są jakieś jaja jak zajebiście blizzard ma #!$%@? na niektóre klasy. Ale jak widać momentami community same pokazuje, że w sumie ich też zbytnio balans nie interesuje i woli sobie patrzeć top parsy na logsach xD