Wpis z mikrobloga

-Za zgłaszanie na twitchu nic grubasowi nie zrobią. W polskim prawie nie ma czegoś takiego jak "nie można bezzasadnie zgłaszać kanału na platformie TwitchTv" xD, a że Rafon za reporty dostał bana to wina twitcha. FAS nie ma żadnego wpływu na decyzje o banie. Jak Krasucki ma z tym problem, to musi pozwać Twitcha (w US był streamer co pozwał TTV za niesprawiedliwego bana i po paru latach wygrał tam kilkadziesiąt tysięcy odszkodowania)
-Ale za wyzwiska i oczernianie już mogą xD Rafon gadał, że wysyłają grubemu 4 pisma, czyli pewnie jedno jest za obrazę Marcina, drugie za obrazę jego kobiety. Pewnie sąd przyklepie odszkodowanie + przeprosiny. I co z tym?:
-Kasy nie dostanie, bo grubas oficjalnie jest bezrobotny, wszystko co ma należy do gohy i mrugały, więc Rafon zobaczy hajs jak świnia niebo. A w Polsce za długi nie wsadzają do paki
-Przeprosić przeprosi - na nowym kanale bez subów i nowym koncie na FB, tak jak Krasucki przepraszał Kuracyje na nowym randomowym kanale na tubie xD
#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 20
Na tym samym tagu czytałem dwa lata temu, że "sąd nie może komuś zakazać strimować" i "nie może sąd zmusić do pójscia do pracy"
Pozew za utracone zarobki, a nie za bana.
Grubas nie jest bezrobotny - mówił, ze pracuje. A jesli nie - ma telewizor, komputer... A jesli ukrywa dochody, to to jest przestępstwo
Grubas przeprosi na swoim kanale - Krasucki nie jest głupi i nie pozwoli się wydymać tak, jak
.
@marv0oo: kazal go zgłaszac na platformie twitchtv co finalnie doprowadzilo do tego że rafon nie mogl zarabiac a w pozwie najprawdopodobniej bedzie oskarzony o dzialania na niekorzysc firmy rafonixa
Co wiecej grubas nie jest bezrobotny, ma firme sam mowil ze oficjalnie zarabia minimalna a reszte sobie pewnie w premi wyplaca
"sąd nie może komuś zakazać strimować"


@yosemitesam: no bo nie może.
Ten zakaz streamowania to był ŚRODEK ZAPOBIEGAWCZY z którym sąd nie miał nic wspólnego

"nie może sąd zmusić do pójscia do pracy"

Bo też nie może. To jest WARUNEK zawieszenia wyroku. Nie pójdziesz siedzieć za niepodjęcie pracy zarobkowej. Pójdziesz siedzieć za to co wcześniej odwaliłeś, a sąd ZAWIESIŁ karę POD WARUNKIEM, że pójdziesz pracować.

Grubas nie jest bezrobotny - mówił,
@infryd:

kazal go zgłaszac na platformie twitchtv co finalnie doprowadzilo do tego że rafon nie mogl zarabiac

Ale to Twitch go zbanował, nie grubas. To twitch ma taki system, że banuje niewinnych, to ich problem.

Co wiecej grubas nie jest bezrobotny, ma firme sam mowil ze oficjalnie zarabia minimalna a reszte sobie pewnie w premi wyplaca

Jak wam powie, że ma penisa 40 cm to też uwierzysz? xD
@marv0oo: ehh, nie jest az takim kretynem zeby tych przychodow nie rejestrowac. A to ze system twicha go zbanowal to byl efekt tego ze grubas kazal go zgłaszac. Rafon pewnie konsultowal sie z prawnikiem zanim wysłał pismo
. A to ze system twicha go zbanowal to byl efekt tego ze grubas kazal go zgłaszac.


@infryd: ale to nadal ich wina, że ten system działa tak, a nie inaczej

Rafon pewnie konsultowal sie z prawnikiem zanim wysłał pismo

Tylko tu się pojawia różnica między POZWEM, a PRZEDSĄDOWYM WEZWANIEM. Przedsądowe wezwanie to jest straszak i tylko tyle. To jest pismo które teoretycznie MUSISZ wysłać, zanim złożysz pozew, ale bardzo często
@marv0oo:
Zakaz strimów z wódą, przemocą i wulgaryzmami - to fragment wyroku w zawieszeniu. Pójście do roboty - to też fragment wyroku z zawiasami. Te wyroki wydał sąd. Wykopki płakały, że sąd nie może takich wyroków wydawać i to bezprawie. Dziś okazuje się, że wykopki to tez specjaliści od KC - już wiedzą co będzie w ewentualnym pozwie i już wiedzą, że sąd ten pozew odrzuci :) Sami mecenasi na tym
Dla mnie, to niech on całe życie tonie w długach, ucieka przed skarbówką i boi się windykatorów. Człowiek, który nie ma wykształcenia i żadnych perspektyw, a żyje tylko nadzieją na patostrimy, długo nie utrzyma się na powierzchni. A do tego mając jeszcze problemy z alkoholem i bialym proszkiem.


@yosemitesam: Ej ale nie pisz tak brzydko o Rafonixie;/
@marv0oo jak za długi nie można pójść siedzieć?XD ja jak dostałem grzywnę i 11 koła to sąd mi powiedział wyraźnie że radzi spłacać bo w przypadku nie spłacania odbędzie się druga rozprawa i może skończyć się wtedy na pozbawieniu wolności (i wtedy każdy dzień twój w pace "pracuje" na to co wisisz. Tylko że to wychodzi bodajże 10-15 zł za dzień siedzenia w pierdlu więc średnio się opłaca XDXD tak samo jak
akaz strimów z wódą, przemocą i wulgaryzmami - to fragment wyroku w zawieszeniu. Pójście do roboty - to też fragment wyroku z zawiasami. Te wyroki wydał sąd.


@yosemitesam: No tak, To jest WARUNEK TEGO ZAWIESZENIA.
To nie jest tak, że jak nie pójdzie do roboty to odwieszą mu wyrok + DOSTANIE WYROK ZA NIE PRACOWANIE.
Jak nie pójdzie do roboty to TYLKO odwieszą mu wyrok. To się nazywa WARUNKOWE zawieszenie wyroku.
ja jak dostałem grzywnę


@Sonia_Zwierzynska: Grzywna to nie dług. Państwo tak się wycwaniło, że długi wobec państwa to nie długi i za takie coś się odsiaduje. Za np. nie wypłacenie odszkodowania osobie prywatnej itp. się nie siedzi, patrz Najman
@marv0oo: Ale po co mi to tłumaczysz? Ja wiem, jaki dostal wyrok. To wykopki twierdziły, ze "sąd nie może kazać komuś iść do pracy". Okazało się że moze. Jakie ma znaczenie czy komuś odwieszą wyrok za nie pójście do pracy? Co to ma wspólnego z tematem?
Dziś, te same wykopki twierdzą, że nie Rafon nie może dochodzic od tucznika rekompensaty. Może jakiś paragraf KC w związku z tym? Nie? A szkoda,
Może jakiś paragraf KC w związku z tym?


@yosemitesam: ale to może ty podaj paragraf który mówi, że za zgłaszanie na twitch tv jest kara 25 lat więzienia, albo 100 zł grzywny? xD

Gdybyś musial kiedyś rolowac komornika, to spróbuj metod tucznika na "telewizor brata"

Nie muszę, widzę jak np. taki Najman sobie żyje z komornikami na koncie xD
@marv0oo: nie wiesz co to działalność gospodarcza, czego ty nie rozumiesz? DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA "PORTALI INTERNETOWYCH" grubas jest winowajcą nawoływał bez prawnie do takich zachowań i tydzien pauzy w zarabianiu= psucie tej dzialalnosc od ktorej placi podatki itp więc grubas leżyyyyyyyyyyyy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szybkitomasz: skoro dostał bana, to nie ma bezprawnie. I dalej ma tego bana xD
A w ogóle - jak bezprawnie xD regulamin TTV to nie jest prawo, więc xD

nie chodzi o zgłaszanie kanału tempaku chodzi i zastopowanie działalności gospodarczej

Ale to twitch mu zastopował, grubas nie miał wpływu na decyzje o banie
BTW. naucz się pisać zanim będziesz pluć jadem w necie
@yosemitesam: Ale co to za logika? Wystarczy że gruby powie że wiedział że Rafon ma bana na Twitch, dlatego go zgłaszał. Po to jest opcja zgłaszania, żeby zgłaszać. To Twitch weryfikuje raporty. Skoro mu go nie ściągneli przez tydzień, to jedynie potwierdzi wersje magicala.