Wpis z mikrobloga

Mam ponizsza tabele z hierarchia pracownikow w firmie oraz dniami urlopu. Kolumny H1, H2, H3 zostaly jakby dodane przeze mnie jako poziom w hierarchi, gdzie H1 to najwyzszy przelozony w hierarchi dla pracownika. Dlatego tez na przyklad Pracownik1 nie ma H2, H3. Chcialbym ta tabele przedstawic w postaci matrixa gdzie kazdy kto bedzie mial dostep bedzie widzial wszystkich pracownikow, ktorzy sa pod nim oraz pod jego pracownikami (nie tylko osoby bezposrednio pod nim ale tez osob nizej w hierarchi), czyli Pracownik1 powinien miec dostep do Pracownik2, Pracownik3 oraz Pracownik4. Jednak przez te luki w H2 i H3 na tabeli przestawnej to nie wyglda do konca przejrzyscie (patrz komentarz). Czy ktos wie jak inaczej to zaprezentowac aby wygladalo tak jak w tabeli w komentarzu, tylko bez tych pustych wierszy? Raport bedzie w PowerBI, przyklady zrobione na szybko w excelu, zeby nie przeklejac scrennow z prawdziwymi danymi.

Sorry za brak polskich znakow.

#powerbi #businessintelligence
Pobierz Kormoran123 - Mam ponizsza tabele z hierarchia pracownikow w firmie oraz dniami urlop...
źródło: comment_1627558151rmmNvZaGNNhg9PRFXveyEC.jpg
  • 3