Wpis z mikrobloga

@Bugs_000_Bugs: i się może prowadzić nawet kij w odbytnicy. nikogo nie obchodzi "proszę wysokiego sondu, bo on zrobił mi rajda, wie sond, że ludzie mnie zgłaszali a amerykańska firma dała mi bana" XD gdzie wy żyjecie.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Nie zrobił rajda tylko nakłonił swoich widzów do bezpodstawnego zgłaszania jego kanału na którym prowadzi działalność gospodarczą i w konsekwencji kanał został zbanowany a firma przestała zarabiać. Typie spójrz na podobną sytuację jak Polsat zbanował bezpodstawnie Kanał Sportowy a sprawa jest w sądzie.
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: Te rzeczy nie są w ogóle podobne i nie mają absolutnie NIC ze sobą wspólnego.

Sprawa rozbija się o prawa autorskie. Gdzie masz spór o prawa autorskie w tym przypadku?

Nigdzie.

Sprawa między jedną firmą, a drugą o copyright trolling to nie jest sprawa między patostrimerami o "bo on mi zrobił rajd prosze wysokiego sondu" XD

Zejdźcie na ziemię bo naprawdę od tych strimów i jutubów się kasza z mózgu
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Przecież Rafonix ma działalność gospodarczą która polega na streamingu więc o czym ty bredzisz? Każdego możesz pozwać za takie coś, wystarczy że twoja osoba wpłynęła na to że zbanowali Ci konto i wszystko w temacie. To nie są lata 2015 gdy się rzucali mięsem a wpływy były z dobrowolnych wpłat, to już jest biznes gdy podpisujesz kontrakt z którego musisz się wywiązać.
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: Pozwać to sobie oczywiście możesz o wszystko i mówię tobie - nic z tego nie będzie i gówno zrobi. Przede wszystkim oczywiście nie pozwie bo mu ktoś mądry wytłumaczy, tak jak się właśnie próbuje tobie wytłumaczyć, że to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Ja nie mówię tutaj o jakimś ogromnym odszkodowaniu bo zazwyczaj są to jakieś śmieszne zasądzone odszkodowania i publiczne "Przepraszam" ale sam fakt pociągnięcia takiego Tucznika do odpowiedzialności może zniechęci go w przyszłości do takich zabaw, i raczej tylko o to chodzi bo Tucznik niestety żyje Rafonixem i tylko w ten sposób można się tego wrzoda pozbyć.
  • Odpowiedz