Wpis z mikrobloga

Pytanko, zastanawiam się nad zakupem pierwszej w życiu konsoli i pare pytanek
Skoro jest kompatybilność wsteczna to czy jeżeli mam gry na poprzednia generacje ps4/xbox one to mogę je uruchomić na nowych?
Celuje też w kupno samochodówki + kierownica i czy tutaj któraś konsola wypada lepiej czy obydwie działają spoko?
#ps5
#xbox
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xsnm: zarówno ps5 i xbox series x odpalają większość gier z poprzedniej generacji, na ps5 wyjatkami są jakieś kilka popierdółek, a na xboxie gry na kinecta

z samochodowek różnica jest taka że trzeba inny model kierownicy kupić, a z gier Gran Turismo na pleju albo forza motorsport/horizon na xboxie

A, i na pleju masz VR jak cię to kręci
@xsnm: @bdziu: W sumie to co kolega napisał, do samochodówek brałbym xsx, gry ze wstecznej chodzą w niektórych przypadkach dużo lepiej niż na ps5. No i ważnym czynnikiem jest gamepass, to abonament jak netflix płacisz 50zł miesięcznie (to cena oficjalna na promocjach da się nawet połowę ceny obciąć) i masz dostęp do biblioteki +- 300gier bez dodatkowych kosztów w tym niektóre nowe gry jak nowa forza w dniu premiery już
@xsnm: Kupilem niedawno na poczatku lipca PS5, mam z 20 gierek juz i prawie wszystkie sa z PS4, dzialaja swietnie. Obecnie tluke namietnie w Dirt Rally 2.0. Polecam. Gram na padzie i sie swietnie pyka. Pewnie nie to co kiera, ale biegi zmieniam sam podczas rajdu.