Wpis z mikrobloga

#40kontra20
Wszyscy tacy inteligentni a to sami analfabeci, do tej pory udało mi się wyłapać (i nie tylko u Marty, która mieszka w UK):
- To miało się stanąć XD
- Poszłem tam
- Podszedła do niego
Itp itd XD

Poza tym Bartek w jednym odcinku wstał i powiedział, że idzie się odlać ( _)
  • 13
  • Odpowiedz
@Opportunist: w towarzystwie o wyrównanym IQ oscylującym na granicy 80/90, nadal niektórzy mogą być ciut bardziej inteligentni i inni ich za to podziwiają. Gdy Marta mówi, że Kochanek jej imponuje intelektem, to znaczy, że jest nieco bystrzejszy od niej, a nie że bystry obiektywnie.
  • Odpowiedz
@Opportunist: u Młodego to „poszłem” czy „poszedła” nagminnie się powtarza. Dzisiaj „musiało się stanąć” tez słyszałam, bo po takim
czymś, aż ma się ochotę uszy zdezynfekować. On chyba jak Marta za długo za granicą przebywał.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: On się urodził w Berlinie i nigdy nie mieszkał w PL, więc i tak dziwne, że jego polski jest na takim poziomie na jakim jest. Natomiast jeśli chodzi o Martę, to mam wrażenie, że to taki typ laski, co nawet jakby nigdy nie wyemigrowała z kraju to i tak jej zdolności językowe nie byłyby o wiele większe niż są. Dla mnie to jest taka raczej prosta dziewucha, do tego trochę
  • Odpowiedz
@Overthefear: co do Bartka wiem, że mieszkał w Niemczech, dlatego jemu jestem w stanie wybaczyć. Kiedyś @DailyPunch , wstawił link do niemieckiego odcinka jakiegoś serialu, w którym młody gra i tam ewidentnie słychać , że niemieckim posługuje się biegle. Jeżeli urodził się za granicą i tam się kształcił całe życie to rzeczywiście jego polski jest i tak na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
@caramilla: racja! Dobór kandydatów do tych wszystkich reality show zostawia wiele do życzenia. To widać też w innych tego typu programach, większość gdzieś już wcześniej zaistniała albo gościła na urodzinowych przyjęciach z celebrytami.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Mnie się podobał casting do ostatniego HP, ale to w sumie pierwsze reality, jakie w ogóle oglądam (poza pierwszym BB za dzieciaka). Sajmon, Marcin i Krystian byli super przystojni i umieli robić fajną atmosferę, widać tez, że po prostu się zakumplowali. A ci dwaj rozmawiają ze sobą jakby stary młodemu prowadził rozmowę rekrutacyjną, zero porozumienia, żartu, fajnej atmosfery. Gdy siedzieli przy stoliku i dosiadła się Dalia, cała trójka odegrała to
  • Odpowiedz
@caramilla: a te castingi można w ogóle gdzieś zobaczyć?

Noooo !! te stare BB sprzed lat to było coś. Może też dla nas było o wiele bardziej atrakcyjne, bo internet nie był rozbuchany. Ja oglądałam tylko tą edycje z Dzięciołem i "Gulczasem".
  • Odpowiedz