Wpis z mikrobloga

Mam swój własny rozum i według niego oceniam sobie wydarzenia na Szkolnej. Nie według mody aktualnie panującej na tagu.

Meksykano mi zwisa, robi żałosne filmiki, fejkowe donejty na "lajtach", ogólnie był cymbałem i jest nadal. Ale być może nie pije i wcale nie życzę mu powrotu do nałogu. Kręci jakiś syf, który dawno byłby zapomniany gdyby nie odświeżenie go właśnie przez takie działania.

Ale...

Ten Olgierdano za bardzo wczuł się w rolę. Ok, kilka filmików elegancko wyjaśnił Jareczka zasranego, a Rudą Ku "zezłomował" (fajne słowo) na de besta. Ale im dalej idzie, im więcej tych filmików, tym robi się to MOIM ZDANIEM żałośniejsze. Ciągle to samo, pił mocz, bił matkę, ma 207, nagrał dziewczynki. No ok, pokazał Olgierd, że Jarek to cymbał i gnida. Ale #!$%@? mnie to jego "pił właaasny mocz... i to dwaaaa razy". No #!$%@?, ile można to samo ciągnąć? Na dzień dzisiejszy to już trochę podchodzi pod jakiś stalking mały, chyba, że wybroni się, że to kanał "commentary" ;) Olgierd, jak tak oceniasz ludzi i każdy ich ruch, to pokaż chociaż twarz. Bo przeszłość Jareczka wałkujesz w każdym filmie. Nie zdziw się jak pewnego dnia wyjedziesz na wycieczkę w bagażniku Skody. Ja bym tak zrobił, ale Jareczek sam nie wie co robić.

W dupie mam jakieś wasze wojenki, zielonki, "patokoneserzy", staroszkolni, nowoszkolni. Wiem tylko, że godność i rozum człowieka ma w tym uniwersum Piotr z Warszawy.

Olgierdzie. Weź na celownik wiesz kogo i ta osoba wie o kim mówię. Już był piękny, ładny, godny filmik o nim. Jedź po nim jak masełkiem po chlebku. Bo ciągłe walenie tekstów "zaszczany menelu, bezzęby" jest już załosne. Miałeś swoje 5 minut, może jeszcze trwa, ale jeśli dalej będzie tak przynudzał o tym samym o zostaniesz spier. ze stanowiska. I to prędko. To jest ustawa.

A teraz czekam aż zostanę zwyzywany i określony jako ktoś z jednej z 322348 grup na tym tagu, które się żrą. Pozdrawiam tych co myślą sami. Olgierd dobrze wyjaśniał, ale teraz zaczyna #!$%@?ć swoim pyszałkowatym głosem.

#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1627502347zQjx5hNNUOlMwnUuYG2RpP.jpg
  • 24
@OnKujajor91: no przeciez pokazal swoja twarz XD taki o 10 lat mlodszy jacek xD za 16 lat bedzie wygladal jak kosno XD podlaskich bialostockich genow nie oszukasz, juz ma cofnieta szczeke XD

a ty myslisz z czego my sie smiejemy? przeciez typ jest mniej wiecej tak samo smieszny jak jareczek XD on osmiesza jakiegos dziada z suwalk a sam tez bedzie w jego wieku takim samym dziadem XD juz jest bo
Pobierz
źródło: comment_1627502817s4gStAPTk3GtZOGMCoCJgL.jpg
@OlgierdAndrzejewski: To może Pato? Po co pompować popularność jakże zacnemu Jareczkowi? Domyślam się, że są jeszcze jakieś jego stare nagrania i można z niego zrobić idiotę, ale każdy już wie, że nim jest. Nie sądzisz, że jego kanał by zgnił jakby przestać o nim mówić?

Pato albo Ojejkujejku - jak na nich wjedziesz to masz mój miecz. I #!$%@? jakimś jakże zacnym donejtem.
@OlgierdAndrzejewski: co ty wyjasniasz, jedynie robisz im zasiegi XD jak nie masz nic to nie powiedziales nic, pokazales jego twarz i nic wiecej XD ludzie nie wiedza co tak naprawde w nim hejtuja, nic specjalnego, ot tyle ze jego twarz pamietaja XD tak samo z kosno XD