Wpis z mikrobloga

  • 20
#metallica #metal #kolekcjemuzyczne #ciekawostkimuzyczne #muzyka #rock

"Spośród milionów egzemplarzy sprzedanych na całym świecie, kilkaset nie posiada kultowego, ciemnoniebieskiego okładki albumu. Jasne krzesło elektryczne i oświetlenie nadal znajdują się z przodu i na środku, koperta z kolei jest szmaragdowozielona. Te rzadkie wydania były wynikiem błędu drukarskiego Bernett Records, wytwórni, która wydała Ride the Lightning we Francji. Ale wydaje się, że istnieje pewna różnica zdań na temat liczby tych błędów drukarskich: niektóre źródła podają 400, podczas gdy inne mówią, że aż 1000."
pekas - #metallica #metal #kolekcjemuzyczne #ciekawostkimuzyczne #muzyka #rock

"Spoś...

źródło: comment_1627466183TskQvW0hmk06ukJpP7rVTA.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@pekas: kurła, zawsze myslałem, że tam jest taki oldskulowy mikrofon jak u Lou Begi, a to krzesło elektryczne xD Okładka kasety za mała chyba była, by to dojrzeć pisiont lat temu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@atlantel nawet zabawne :p

@kopszmercen Na pewno nie, odcinam gruba kreską albumy do "Czarnego Albumu". Tego czegoś z wcześniejszych płyt po prostu nie mogli już przeskoczyć. 91 i Czarny Album to z kolei też osobny temat. Lubię tę płytę, jest świetna, ale nie powiazuje jej do poprzedniczek. Późniejsze albumy to już moim zdaniem pieniążki (nie neguje tego, że wcześniej też były) i zabawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pekas: dla mnie Master była ostatnią dobrą ich płytą. Tydzień temu zapodałem sobie w samochodzie Justice ... i strasznie się męczyłem. Okropna płyta. A po Black Album (dla mnie niesłuchalny) przestałem śledzić ich dokonania.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ktomizajalnazwy Nie ma co łapać za słówka. Były lepsze i gorsze momenty. Po prostu jako całość stało się to ogromną firmą, którą prowadzą ludzie, którzy są świadomi i tym samym zarabiają duże pieniążki.
  • Odpowiedz