Wpis z mikrobloga

@mojenowekonto przecież co on by nie zrobił to byłoby źle, po co to zakłamanie hurr durr niech on nam pokaże fajne miejsca xD

1. Pojdzie do taniej to źle bo widzowie donejtują więc ma siano
2. Pójdzie do drogiej to źle bo to nie jego pieniądze i je za cudze

Pokaże male miasteczko to kiepsko bo są duże, ładne miasta.

Pokaże duże, turystyczne miasto to be bo każdy tam był i co
@mojenowekonto: to jest typ który 25lat życia przepił i nie widział nic więcej niż jedną dzielnicę Białegostoku, dla niego wyjazd 20km to jak wyprawa życia, to jest kanał dla meneli, dlatego tak wielu 'bylych' alkoholików-emigrantów go wspiera, właśnie tacy w latach 2000 wyjeżdżali bo tu sobie nie radzili, menelski berl gryls
@Marvsky: Jestem rocznikowo zbliżony i pamiętam taki system mniej więcej jaki stosowało się dobre 20-30 lat temu kiedy jeździłem jeszcze z rodzicami albo i później nie z rodzicami. Wtedy rodzice, znajomi, rodzina itd. zbierali przez cały rok pieniądze i odkładali jakąś tam część z wypłaty, żeby ją wydać przez 2-3 tygodnie urlopu i wtedy to każdy Polak był już szejk naftowy i niezależnie czy pracuje na najniższej pensji czy wyżej to
@gzymspiwniczny:

Pójdzie

Pojedzie

Pokaże


Sęk w tym, że prócz "pojechania" to nic innego u jaruli na filmach nie występuje.
On nie je ani w tańszych, ani w droższych barach/restauracjach.
Nie pokazuje ani dużych, ani małych miast. Chyba że pisząc pokazać miałeś na myśli przemyknięcie chyłkiem jakąś ulicą nie pokazując niczego prócz elewacji i chodników?
@lofix słuchaj, ja dobrze wiem, że to jest idiota bo tylu ludzi co mu doradzało,a on ciagle po swojemu, jak nie nabierze pieniędzy na wyjazd do wawy to przywłaszczy te na dom dziecka.

Ja tylko uważam, że to #!$%@? się do niektórych rzeczy jest takie pro forma, dla samego #!$%@? się a nie bo ktoś faktycznie np. donejtował wyjazd a tu nici z tego.
Ja tylko uważam, że to #!$%@? się do niektórych rzeczy jest takie pro forma, dla samego #!$%@? się a nie bo ktoś faktycznie np. donejtował wyjazd a tu nici z tego.


@gzymspiwniczny: tak.
Skoro frajerzy wpłacają to jarula kosi pieniądz i już.
Ja za to lubię się #!$%@?ć do jego jakże zacnego kontentu.
Jego filmiki są jak zakupy na aliexpress.
Kupisz "fajną" rzecz za 3 złote, a za 2 dni ta