Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem
w piątek postanowiłem zrobić coś ze swoim #!$%@? życiem i postanowiłem regularnie wychodzić z domu
mam paru znajomych że szkoły więc jako że są wakacje codziennie bez problemu mogę wyjść gdzieś na imprezę
i chodzę bo drugiej takiej okazji nie będzie
tylko że teraz
zauważyłem że moi "znajomi" ciągle chcą żebym coś #!$%@?ł typu
Anon powiedz coś, Anon weż mu zajeb itp itp
i teraz tak czy ja coś robie #!$%@? żle czy to poprostu taki etap znajomości
chodzę do 3 klasy liceum w 9-cio tyśięcznym miasteczku mam nadwagę waże 124 kilo i mam 186 cm wzrostu
#przegryw #pomocy #wychodzeniezprzegrywu
  • 16
@KuKumber: No ja bym się na twoim miejscu nie dawał, bo robią z ciebie klauna. Nie musisz z nimi zrywać kontaktu, po prostu bądź asertywny. Nie wiem, jak następnym razem ci ktoś coś takiego zaproponuje to odpowiedz, że możesz jemu #!$%@?ć gonga, jak tak bardzo chce, albo coś ;d
@KuKumber to nie over, możesz po prostu zakomunikować wprost "ej. Ale ja nie zamierzam #!$%@? dla was bezpłatnego teatrzyka dla rozrywki" i tyle. Jeśli cię wtedy odrzucą, to znaczy, że byłeś im tylko do tego potrzebny. Możesz też zacząć tak jak oni, wtedy będą mieli mindfucka. Chociaż nie zawsze to jest oznaka bycia najgorszym w grupie, bo czasem to oznaka bycia najzabawniejszym. Tylko, że to wtedy częściej brzmi jak "ty anon a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KuKumber: Robisz za przychlasta w swojej grupce, musisz się odszczeknąć albo zerwać kontakt jak będą cię dalej wkurzać
Albo miej dystans do siebie i też coś zażartuj z tego kogoś