Wpis z mikrobloga

cześć, jakiś czas temu kupiłem sobie logitech g pro i wszystko fajnie wcześniej wszystko działało i gra w cs była złotem, ale win10 nie widzi mikrofonu ze słuchawek mimo tego, że ten headset jest ustawiony jako domyślny.
Przy próbie testowania mikrofonu ciągle wyświetla się, że dźwięk jest zbierany przez mikrofon wbudowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

-sterowniki sprawdzone [nic nie było],
-headset jako domyślny,
-w ustawieniach dźwięku urządzenie wejścia/wyjścia -> logitech [obok "przetestuj mikrofon" nie wyświetla się pasek zbierania dźwięku]
-w samej aplikacji od logitecha przy próbie nagrania głosu ta sama sytuacja tak jakby słuchawki nie były podłączone
-korzystam z zewnętrznej karty dźwiękowej na usb była w zestawie ze słuchawkami

#mikrofon #csgo #windows10 #gaming #sluchawki
dracar - cześć, jakiś czas temu kupiłem sobie logitech g pro i wszystko fajnie wcześn...

źródło: comment_1627416607QoeZ4o7fSqT9iCGT1GaO7Y.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@dracar: Wyłącz domyślny mikrofon w windowsie i zobacz który będzie zbierać? Przy okazji sprawdź, czy masz dociśnięte usb mikrofonu i ewentualne inne połączenia, takie głupoty też mi się zdarzały już :D
  • Odpowiedz
@PanKapusta:
-po wyłączeniu mikrofonu wbudowanego mój mikrofon ze słuchawek nadal nie zbiera dźwięku
-zmieniałem port usb za każdym razem to samo system widzi moje słuchawki, uznaje je za domyślne ale nic poza tym
- karta dźwiękowa na usb jest dociśnięta
-bez karty dźwiękowej [sam mini jack] dzieje się to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dracar tam masz jeszcze kabel podłączany przy słuchawkach, odepnij go i wepnij jeszcze raz aż usłyszysz dwa kliknięcia, możliwe że będziesz musiał użyć siły
  • Odpowiedz
@cecidimus: @PanKapusta @LukerAl @delyr ok udało się po kilku godzinach przeglądania jakiś poradników wyszło że trzeba było odinstalować i zainstalować program Logitech G HUB wszystko już działa mam nadzieję, że się nie #!$%@? za sek. dziękuję wszystkim za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wyinwidualizowany: kilka razy musiałem odinstalować ten program od logitecha G HUB i za 3 razem chyba łaskawie zaskoczyło i żonglowanie portami USB
tldr w #!$%@? #!$%@? z tym było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dracar: (tak wiem data) Mam taki sam problem. Tylko że nawet reinstalowanie G HUB nie pomaga, możesz mi wyjaśnić jak to u ciebie wyglądało gdy mikrofon zaczął ci działać? Po prostu od tak zaczął ci działać czy jak?
  • Odpowiedz
@Gamejay: ja to chyba jakos z 3x reinstalowałem ten program a finalnie zmieniłem port usb [sluchaki sa na usb nie na jacku bo karta dzwiekowa] w laptopie i zadzialalo :D
  • Odpowiedz