Wpis z mikrobloga

Zacząłem na nowo oglądać niezbyt lubianego tu Cash'a, ale powiem wam, że vlogi z Meksyku są idelną receptą by nie spojrzeć już na kanał Machloja, a tym bardziej nieudacznego gapy. Piękne widoki, śliczne inteligentne,dziewczyny, ciekawi ludzie i narrator, który nie ma siebie za nie wiadomo kogo.Więc polecam odpuścić sobie oglądanie meliniarskiego życia naszych bohaterów i poszukać wartościowszego conentu (xd). Na tag warto zaglądać, bo niedługo zaczną się płacze z powodu upadków biznesów i ogólnej biedy. Przynajmniej wtedy będzie ciekawie,
#raportzpanstwasrodka
  • 67
@dkb1002: Cash robi codziennie jajecznice i pokazuje picie kawy? NIE!
Więc na #!$%@? wyskakujesz tu z Cashem który ma zupełnie inny kanał.
Jakby 25k+ ludzi codziennie nie chciało oglądać jajecznicy Adama to by nie oglądali.
A tak poza tym, zamiast filmów Casha w stylu następny film o bezdomnych z LA i inne powtórki z rozrywki. Polecam ten kanał: https://www.youtube.com/watch?v=0ZdtlYayX2k
To jest #!$%@? kontent a nie jeżdżenie po oklepanych miejscówkach i powtarzanie
@Terkownik666: Niby tak, ale jak się ogląda coś bardziej wartościowego, to odechciewa się patrzeć na te wieczne dzieci. Nie myślą o przyszłości, płaczą i pyskują jak ktoś im zwróci uwagę. W dodatku teraz już nie mają co nagrywać, wciąż to samo nudne życie na peryferiach.
oglądanie tego jest stratą czasu


@dkb1002: ponad 25 000 widzów którzy codziennie to oglądają ma inne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem o co ci chodzi. Jak nie chcesz to nie oglądaj.
Boli cie że ktoś zarabia 2000 dolarów miesięcznie z samych reklam za filmowanie swojej jajecznicy, i jeszcze mu ludzie pieniądze wysyłają?
Nie twoje pieniądze nie twój czas. Żyj i daj żyć innym.
@ch_2: Od teraz tak i foty machloja
@Cieplokrwisty: Bardziej to teoria, ale pomyśl sobie. Masz miejsce gdzie dobrze się czujesz, masz znajomych, fajnie zarabiasz. Nagle wylatujesz do uboższego kraju, bez pomysłu na siebie i gdy kończą Ci się oszczędności, nawet nie zająkniesz się o powrocie do Chin. Wystarczy łączyć kropki.
oni ciągle przekonują innych że oglądanie raportu to strata czasu i uparcie sami dalej oglądają


@theLPD: nie tylko codziennie oglądają ale i siedzą na tym tagu non stop, Adam to ich życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@theLPD: Nie rozumiemy co robicie na tym tagu, tylko tyle i aż tyle :) Ciągle operujecie jednym zdaniem w różnych formach. Adam to ich życie, nie podoba się, a oglądają. Jakoś ja od jakiegoś czasu nie oglądam, więc może czas wymyślić jakieś nowe zdanie? :)
@grubas_ulany: Co ty piszesz mordko? ty myślisz, że jak się liżecie z jeszcze paroma kolegami po paróweczkach, to ktoś cię akceptuje? Przeciez ty czy ten kumpel @mexicofan jak już nie macie co napisać, to właśnie gadacie takie bzdety w stylu idź stąd, jesteś ograniczony itp. Nie ma u was żadnych logicznych argumentów, normalnie jak na marszu manify XD A co najlepsze to jara was nie sama dyskusja tylko to samouwielbienie w
@grubas_ulany: A ten swoje. Nie wie z kim gadka i o co była, wyciąga zdanie nie wkleja nawet 1/100 całości ani strony przeciwnej i kręci. Aby na twoje. Smutno mi, że tak cię los pokarał, żeby się każdego gówna chwytać. No ale co zrobić, ta wojenka tutaj to twoja jedyna pasja, więc kręć ile wlezie XD
@theLPD: Poza tym ty dobry jesteś, wklejasz czyjąś kłótnię i coś gadasz o hejtowaniu, jednocześnie samemu ciągle hejtując. Coś masz nie tak z kopułą gościu serio XD no ale aby było na twoje wiadomo.
@kamyk2k2: czyją kłótnię wklejam? spoko, ale nie tyle co oni i nie cały dzień spamując tag. ani z łysym mi nie po drodze ani z hejterami z tagu. ty jesteś za łysym oni przeciwko a ja się śmieję z jednych i drugich