Wpis z mikrobloga

@WOparachAbsurdu: Obrazek ukradziony z reddita. To co zakreślone jest najważniejsze. Oprócz tego w drzewku znaków polecam odblokować Aard. W alchemię nie jestem pewny czy warto cokolwiek inwestować na początkowym etapie gry bo po co inwestować w coś co zwiększa staty tylko jak uzywasz mikstur jak można inwestować w coś co zwiększa staty zawsze.
Wiedmolol - @WOparachAbsurdu: Obrazek ukradziony z reddita. To co zakreślone jest naj...

źródło: comment_1627392936eyr20FJFgqZMRweDlVX5vR.jpg

Pobierz
@Wiedmolol: @WOparachAbsurdu: dokładnie tak samo też lece, jedynie zmniejszonych obrazen od sparowania na razie tylko 4/5, bo na 5 poziom za duzy punktow i nie oplacalne wymaksowac na te dodatkowe 2%.
I determinacja oplaca się tylko 1 poziom, później nie ma chwilowo sensu, bo te 90% spokojnie mozna zrobic miedzy atakami stwora, zeby uzupelnic do kryta.
No i z alchemii mozna ulepszony olej, bo z tego co kojarze malo punktów
@Wiedmolol: dokładnie tak samo wygląda moje drzewko walki, z potionów brałem jeszcze na 15 lvl dodatkowy slot na mikstury i wpakowałem po punkcie w każdy znak, aby móc ewentualnie korzystać z nich gdyby jakiś potwór miał większa podatność na dany znak
@WOparachAbsurdu: Z tego co czytałem to nawet po wbiciu maksymalnego poziomu i wymaksowaniu bestiariusza to punktów nie wystarczy na wszystko.

No ale to i tak zajmie dobrych pare miesięcy więc zgaduję, że przez ten czas wlecą jakieś nowe akutalizacje, dodadzą więcej contentu i meta może wyglądać trochę inaczej.

@Zeronader: Jesteś pewny? Z tego co widziałem to maksymalny poziom to 40.
@WOparachAbsurdu: Pragnę tylko zauważyć, że wbicie 40 poziomu to wg moich obliczen nie jest kwestia 2 czy 3 miesięcy. Wg informacji na wiki exp potrzebny na awansowanie z 20 poziomu na 40 to 3 miliony 750 tysięcy więc zakładając jakies 3000 expa na dzien(3 x drzewo, trochę randomowych walk) to wbicie takiej ilości expa to 1250 dni roboty czyli prawie 3.5 roku.

Meanwhile 12000 golda przy średnio 200 golda na dzien(3