Wpis z mikrobloga

Kolejna zajebista sytuacja w tej grze. Gościu dostaje claymora na ryj, który powinien mu zjechać wszystkie kevy i porządnie obić, nawet mając perk saper zostaje max 1 kev. Tymczasem wytrzymuje jeszcze kilkanaście strzałów m. in. na głowę zanim padnie. Już nawet nie wspominam o magikach, którzy poskładali mnie i kolegę z teamu w ułamku sekundy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech już wyjdzie ten BF bo ch* człowieka strzela.

Najgorsze, że żadnego lepszego BRa nie ma obecnie i trzeba się męczyć. Idą dumnie tą samą ścieżką co PUBG. Wyjdzie BF to będą ludzie musieli z botami grać bo wszyscy uciekną.
#warzone #callofduty
sveq91 - Kolejna zajebista sytuacja w tej grze. Gościu dostaje claymora na ryj, który...
  • 10
  • Odpowiedz
@sveq91 daj spokój xd miałem podobną sytuację na killkam gościu idealnie bił mnie w klatę (wszystko celne) celownik jak przyklejony a jak leżałem to w milisec zaczął bić kumpla.... Xd poskładał nas jak chciał... #!$%@? heaxery
  • Odpowiedz
@sveq91 wg mnie wszystko tutaj było legitne. Claymore nie zdjął mu wszystkich kevlarów bo po prostu przez niego przebiegł na sprincie taktycznym a wybuch nastąpił za jego plecami. Masz magazynek 53 gość pada przy 34 gdzie dużo przestrzeliłeś pestek strejfując z lewej do prawej i moim zdaniem, żadna nie trafia głowy tylko w klatkę. To nie magicy a zwykli spoceńcy, skiny bałkańskiego antyterrorysty to nowa forma roze, synchronicznym wjazd na dwie flanki
  • Odpowiedz
@Bw34: Spróbuj tak wbiec i zobaczysz, że normalnie zjedzie ci armor

@MADxMIKE: Co do mojej celności to wiem, że większość poszła w ścianę. Chodziło mi o to, że gościu, który powinien być bez pancerza wytrzymuje ich co najmniej dwa razy tyle ile powinien. Gościa dobijałem bo wiedziałem, że nic za bardzo nie ugramy w tej sytuacji bo ta sama ekipa (gości z drzwi był z innej, takie nasze szczęście, że
  • Odpowiedz