Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej!
Piszę z anonimowych, bo moja dziewczyna zna mój nick XD
Planuje oświadczyny. Największym marzeniem mojej dziewczyny to zobaczyć zorze polarną.
W związku z wieloma czynnikami, chciałbym się jej oświadczyć w Polsce, a następnie w ramach prezentu zabrać ją na wypad do norwegii/finlandii by zobaczyć te zorze.
Myślałem nad tym, by oświadczyć się jej w planetarium, gdzie odpalony będzie film z zorzami polarnymi. Tak żeby się wszystko trzymało kupy i konwencji.
Próbował ktoś z Was wynajmować planetarium? Jakie ceny mogą tego być? Myślę przede wszystkim nad Planetarium Kopernika.

Jeżeli to odpadnie, to co mogę jeszcze wymyślić z takim motywem? Jakieś prywatne planetarium w kontaktach?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fea4c1f26956000ac8bc49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
OP: @bellazi chcę je całe wynająć, także będziemy sami. Kontaktowałem się już z nimi i taki wynajem jest poza godzinami regularnej pracy planetarium
@p____w lepiej, ale przy takim wyjeździe nie będzie żadnej niespodzianki. Myślałem, żeby się oświadczyć w planetarium, a w kolejnym miesiącu jechać zobaczyć prawdziwą zorzę :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nieeee, to nic, że nie będzie niespodzianki. Będą za to wspomnienia! A takie planetarium to słabe w porównaniu z prawdziwym zjawiskiem. Jeśli i tak chcesz tam jechać to ja bym doradzała jednak oświadczyny tam na miejscu. Myślałam, że może to coś ważnego, że musi być w Polsce np. jakaś data konkretna czy coś w tym stylu, że musi być przed wycieczką, ale jeśli to datowo jest w miarę niedaleko to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: to jej powiedz, że chciałbyś jakieś wakacje z nią spędzić, udawaj, żeby coś wybieracie, niech wie gdzie lecicie itd. tylko o pierścionku nic nie mów. Niech po prostu myśli, że to wakacje (jak każde inne, lub jak w koncu jakieś pierwsze w życiu wspólne)