Wpis z mikrobloga

#wykopoid #allegroid numer 18!

Witamy w kolejnym numerze wyk... allegroidu! Dziś m.in. o aferze banowej i przejęciu wykopu!

W numerze także kolejna odsłona cyklu rozbieramy wykopowicza (który zawdzięczamy nieocenionemu @footix: )

Numer powstał we współpracy @ zurawinowa: , @Supercoolljuk2: i @Destr0:

Zachęcamy również do śledzenia tagu #wykopoid lub obserwowania profilu @wykopoid: by zawsze być na bieżąco z numerami oraz do polubienia fanpage na facebooku i google+

A oto dzisiejszy numer:

http://wykopoid.soup.io/post/284523021/Image
  • 49
  • Odpowiedz
@Shaki: No to po co piszesz, że ci przeszkadzają moje wpisy, skoro ich nawet nie czytasz? Przeszkadzają ci też komentarze na stronie www.gloskoszalinski.pl ? Może cały internet zamknij?
  • Odpowiedz
@ppj: No, po dodaniu na czarną listę niestety jedynie zwija komentarze, tak jakby były zaminusowane. Jedyne czego nie widać to wpisy nie wyświetlają się na głównej mikro :\
  • Odpowiedz
@tusiatko: niet, wyświetliło mi wpis tutaj i zobaczyłem przypadkiem że odpisałaś http://imageshack.us/a/img703/6874/bababab.jpg

A co do tego wyżej No to po co piszesz, że ci przeszkadzają moje wpisy, skoro ich nawet nie czytasz? -> twoje komentarze nadal mi się rzucają w oczy tu i tam i irytują, poza tym nawet czegoś nie widząc, świadomośc że tam jest nadal irytuje. Jeśli miałbym ubranie i wiedział że chodził w nim wcześniej jakiś obrzydliwy bezdomny,
  • Odpowiedz
@Shaki: A ja nawet się do ciebie nie zwracałam, pisałam do całkiem innej osoby i nawet o tobie nie wspomniałam jednym słowem. Ogółem czepiasz się o byle co i nie wiem co masz na celu, ale zachowujesz się bezsensu. Ja wychodzę z założenia, że jeżeli coś mnie denerwuję, a nie mogę tego zmienić, to to ignoruję i żyję mi się lepiej. Jeżeli masz czas, żeby go tracić na takie bezsensowne kłótnie,
  • Odpowiedz
@tusiatko:

gółem jeżeli wierzysz plotkom na ten temat, to sam sobie dajesz świadectwo. Pokaż mi gdzie zrobiłam emoquit i powiedziałam, że nigdy nie wrócę.


Paraszutes twierdził że obraziłaś się widząc że nikt tutaj ciebie nie lubi i że stara się żebyś wróciła.
  • Odpowiedz
@Destr0: To wymyślajcie afery sami. :]

Nie musi być prawdziwe. Wystarczy żeby pasowało do profilu użytkownika, a nie takie personalne ataki na kogoś kogo sie nie lubi. Na przykład poradnik podrywacza mi sie podobał, choć był naciągany.
  • Odpowiedz
@lobek: W pewnym momencie tak miałam. Ale jednak zatęskniłam za wykopem. Ale to nie był powód dlaczego skasowałam konto. Skasowałam dla żartu, bo mnie straszyli jakimś banem za #dissnawykopka , a ja zażartowałam, że nie dam im satysfakcji (dania mi bana) i że sama się usunę. No ale potem poszedł taki flame, że sama byłam w szoku. Ludzie sobie wymyślili, że to emoquit, że to, że tamto. Większość rzeczy, które tu
  • Odpowiedz
@tusiatko: Raczej chodziło mi o sam fakt że jakieś info dostawaliśmy wprost od ciebie (w pewnym sensie). Osobiście zbytnio nie udzielałem się w tym temacie (tego całego usuwania) więc jednak nie pisz że "my" pisaliśmy bzdury.
  • Odpowiedz
@lobek: Nie kazałam mu niczego pisać, pisał to co chciał. Owszem mówiłam mu, że nie mam ochoty wracać, ale nie kazałam mu niczego przekazywać na wykop. Bo wiem jak się takie coś kończy. Kończy się jeszcze gorszymi wyzwiskami, posądzaniem o żebranie o uwagę i w ogóle. Ale na prawdę przykro mi było w pewnym sensie i nawet nie wiedziałam, że aż tyle osób zwraca tutaj na mnie uwagę. A moje wpisy
  • Odpowiedz