Wpis z mikrobloga

@ew_re: ona jest z jakiejś maleńkiej wioski, może to tamtejsza gwara. Nawet na tym filmiku widać, w jakich warunkach dorastała. Plus mam wrażenie, że za każdym razem, gdy ktoś na tę biedulę kieruje kamerę, to włącza jej się automatycznie kwestia: jestem prostą dziewczyną ze wsi i pracuję fizycznie.
@ew_re: nasza babcia pochodziła z Ukrainy, a kuzynka większość dzieciństwa przez nią wychowywana.

@caramilla: dzięki, ja tam dalej mieszkam xD I nie wiem do prawdy co ja mam jej powiedzieć z tymi operacjami. To jest jej ciało a zrobi to co i tak będzie uważała. Cycki i nos zawsze chciała mieć zrobione, no i kilka lat temu spełniła swoje marzenie
@tomaszek1161: oj no to ogarnij przestrzeń wokół siebie, wytynkuj mury, okno umyj, złom uprzątnij. Nie rozumiem, jak można w taki kołchoz #!$%@?ć dmuchany basen, wsadzić do niego Kaśkę na jednorożcu i kręcić reklamę XD Kogo to miało przekonać? Nic dziwnego, że trafiła tylko do takiej bieda-produkcji i to tylko na jeden dzień.
A co do wpływu na bliską osobę - wpisz w googla dysmorfofobia. To zaburzenie psychiczne, podobnie jak np. tanoreksja.
@caramilla: na pewno nie Ciebie miało to przekonać, tylko ludzi od castingów i jak widać udało się. To że program jest #!$%@?, to raczej wina reality show ogólnie. Po drugie to nie wiem co ja mam tam twoim zdaniem wytynkować. Na filmie widać tylko części gospodarcze i stodoły, w których na dzień dzisiejszy nawet nie ma zwierząt. Domu nie widać, a przyczepa w tle pełniła kiedyś funkcje od stróżowania w dalszej
@tomaszek1161: mówię, co widzę, a widzę dziewczynę zniszczoną fizycznie w wieku zaledwie 27 lat. Widzę też opinie o niej na fb, tutaj, na wizażu, a nawet pod tym strasznym filmikiem z basenu, który tutaj wrzuciłeś. Jeśli jedna osoba ci powie, że jesteś pijany, to pij dalej, ale jeśli zrobi to 1000 osób, to weź się połóż po prostu i prześpij. Jeśli Kasia wie, że przegina z wypełniaczami i umie się powstrzymać