Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: I rozumiem, że nie masz mamusi, tatusia, babuni lub kolegi z pracy z chorobą autoimmunologiczną. Masz tez #!$%@? na innych ludzi w tym kraju, dla których kontakt z wirusem może już nie być taki łagodny w skutkach. Krótko mówiąc: JA JA JA, jesteś egoistą, który na co dzień korzysta ze zdobyczy społeczeństwa, ale jednoczesnie ma #!$%@? na to społeczeństwo. To może idź sobie zamieszkać do lasu, jedz leśne jagody i
@Gon70: to jak sie nie moze zaszczepic to niech pilnuje zasady, maseczka, rekawice. Nie widze zeby niepelnosprawni skandowali non stop ze czemu auta dla niepelnosprawnych sa drozsze, czemu dla niewidomych nie ma wszedzie sygnalow a dla gluchych nie stoi wszedzie koles z migowym. Sorry ale to nie jest bajka o 3 muszkieterach ze wszyscy za jednego.
jesteś egoistą, który na co dzień korzysta ze zdobyczy społeczeństwa, ale jednoczesnie ma #!$%@? na to społeczeństwo.


@mokka89: za te zdobycze społeczeństwa dość sporo płaci się w podatkach więc nie uważam że społeczeństwu należy się jeszcze zaangażowanie. Rodzinie czy jakiejś innej swojej małej społeczności - jasne. Ale nie 40 milionom ludzi xD
@mokka89: Moja matka ciezko przeszla covid, a i tak nie planuje sie szczepic ze wzgledow zdrowotnych. I nawet jakby nie miala jakichs przeciwskazan to i tak zdychac znowu po szczepionce to xD
Zakazmy samochodow, bo ludzie umierajo. W ogole uzywanie terminu pandemia przy chorobce gdzie powazne skutki ma jakis ulame promila xD