Wpis z mikrobloga

@Mkbewe_20cm: ej ziomek ale Ty wiesz, że od tak by raczej nie napisał. Żonka pewnie miała z nim kontakt a Ty wychodzisz na beciaka :----D Nieźle Cie porobiła, a teraz udaje ofiarę licząc że się nie skapniesz niczego.
  • Odpowiedz
@Mkbewe_20cm jaki leszcz. Login jeszcze durny, bo próbuje nadrabiać malutkiego #!$%@? nickiem. Napisał życzenia, to napisał. Powinieneś spytać swojej baby, czemu wcześniej nie usunęła numeru jak cie to boli. Do mojej różowej, też czasem były napisze z życzeniami i co? Niech se pisze.
Żal ciebie mireczku, żal
  • Odpowiedz
@SebaD86 no właśnie on tylko pisze a to ty z nią sypiasz i tak dalej. Jak nie pisze mu głupot to nie kumam o co chodzi. Znam firmy gdzie są automaty wysyłające maile/SMS z życzeniami i podpisem prezesa. Ciekawe czy jego by też o simpowanie posądzał.
  • Odpowiedz
@Mkbewe_20cm: znam kilku takich. "Żonka" nie może mieć żadnego kolegi w kontaktach, powiesz do takiej cześć a już koczkodan stoi przy niej i coś sapie. Generalnie stoją w hierarchii społecznej niżej niż spód od laczka. OP zasłużenie zgarnia nagrodę za przygłupa dnia.
  • Odpowiedz
@Mkbewe_20cm: Składanie życzeń na imieniny jest chyba dość neutralne, nawet jeśli ludzie słabo się znają. Nawet jeśli gość sobie coś wyobraża i coś sonduje w taki sposób, to jeszcze nie powód, by robić mu chamówę. Druga sprawa, jeśli typ podpisuje się z imienia i nazwiska w sms, to albo słabo zna Twoją żonę albo kiepsko się orientuje w tych wszystkich "nowoczesnych" sprawach jak Internet. Może jedno i drugie. Jedyne, do
  • Odpowiedz
I to jest wykop który znam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Banda zakompleksionych przegrywów, nie potrafiąca reagować.

Reagowanie na zwyczajne życzenia jest po prostu mało normalnym zachowaniem.

Nie będę was wszystkich punktował po kolei.

W sumie ja ciebie mogę bo ostrego fikołka #!$%@?łeś. Prawdopodobnie nie punktujesz bo po prostu czujesz presje braku racji
  • Odpowiedz