Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Mam pytanie do osób żyjących z wideofilmowania (wesela, uroczystości, reklamy, etc.).
Nigdy na tym nie zarabiałem, ale ostatnio zrobiłem filmik dla synka mojej siostrzenicy, oto on:
https://youtube.com/watch?v=lF7c2BJoECw&feature=share
Nie powiem, bo dostałem za ten filmik 12 letnią whiskey i inny alkohol. Zastanawiam się czy z tego można wyżyć. Ile sobie (Waszym zdaniem) za taki filmik można powiedzieć?
Czy faktycznie on jest niewiele więcej wart niż flaszka wódki?

Dzięki za opinie

#wideofilmowanie #videoediting #filmowanie #filmmaking #nagrywanie
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mustafas00: to jest filmik z przedszkola, jak na pamiątkę, to może być, chociaż te wstawki kolorowe trochę takie ekhm staromodne :D Szczerze mówiąc ciężko coś powiedzieć, bo w takim przedszkolu z takimi kadrami to się chyba nie da zrobić czegoś ładnego.

Idź może na jakiś jeden ślub tfp, albo jako "drugi kamerzysta" i spróbuj coś sklecić i wtedy pokaż co potrafisz. To zupełnie co innego. Ślubu nie wyreżyserujesz.
@bellazi: dzięki za opinie. Faktycznie ciężko było coś sklecić z tych materiałów co dostałem. Kilka rzeczy nagrałem np. dronem. A za wesele jakie są stawi, za wideofilmowanie, tak tylko z ciekawości zapytam?
@mustafas00: nie wiem za bardzo jaki miał być cel tego wideo. Na promo przedszkola zdecydowanie za długie, na pamiątkę pobytu tego konkretnego dziecka zbyt ogólne..
Masz dużo fajnych ujęć przykrytych słabymi kadrami, nie ma tutaj emocji które kojarzą się z takim miejscem, brak dźwięku tła, śmiechu i zabaw dzieci. Piosenka jest fajna ale za długa.

Ogólnie za coś takiego ja bym nie zapłacił, ale w tym materiale jest potencjał, tylko musisz
@kj5: dzięki za opinie, od Ciebie zawsze bardzo cenna. Ten film miał być sklejeniem materiałów które otrzymał, jednej z grup będących w przedszkolu, pamiątkę tej grupy.
Otrzymałem materiały i musiałem nagrywać ich inscenizacje, tzn na końcu przedstawienie tych dzieci to nie mój pomysł, musiałem to nagrać i umieścić w materiale. Nagrywałem całość dronem i A6400 na samym końcu dzieciaków.