Wpis z mikrobloga

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem LG OLED C11. Czy da się to gówno (bo telewizorem tego nazwać nie można) zmusić do odtwarzania filmu po DLNA z Dolby TrueHD Atmos? Telewizor twierdzi że film nie zawiera audio, mimo że na komputrze wszystko działa cacy. Już mi niewiele brakuje żeby odesłać ten syf z powrotem do sklepu bo liczba wad i niedoróbek jest wręcz porażająca. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad LG OLED C1 TO ODRADZAM! Ten telewizor jest tak kulawy że ja #!$%@?ę.
#oled #lg
  • 4
@3edcvfr4: Maksymalna jasność to bieda, TV nadaje się raczej do piwnicy. Sortowanie kanałów w UPC nie działa bo TV po kilku godzinach nie wiadomo dlaczego przywraca nieposortowaną listę, Asystent google nie działa, Alexa nie działa, dodawanie tv do google home nie działa, podobnie sterowanie IOT. Odtwarzanie filmów z DTS nie działa bo Lg oszczędziło na kodeku. Menu to jakaś tragedia, jest strasznie chaotyczne, nie da się go w ogóle personalizować i
@3edcvfr4: Połączenie z PC jest ok tylko musisz mieć HDMI 2.1 żeby 120Hz osiągnąć, z ps5 też działa git. Tylko musi byc względnie blisko bo długie kable hdmi 2.1 sa #!$%@? drogie. Sam webOS jest mega biedny ale po kilku dniach jak sie człowiek przyzwyczai już tak bardzo nie denerwuje. Zastanów się nad CX bo chyba poprzedni webOS nie był aż tak #!$%@?, aczkolwiek osobiście nie testowałem.