Wpis z mikrobloga

Hej, przymierzam się do kupna questa 2 i mam dwa pytania:
1. Przy graniu z PCta i łączeniu się wifi-mam router dostawcy, inea. Ma on opcje wifi 5GHz, zrobiłem test i wyszło jakieś ~300-400mb/s -- styknie do grania? Wiem, że przy komunikacji PC-google nie będzie to przechodzić przez host z internetu, bardziej chciałem sprawdzić wydajność tego routera, który jest w korytarzu, jakieś 4m od PC.

Czy może jednak lepiej wychodzi po kablu?

2. Jakie akcesoria kupić ? Nosze okulary, zmierzyłem szerokość i wysokość i wychodzi 140mm na 45mm. Wiec według oficjalnego info styknie do grania. Duże gorsze wrażenia z grania są przy okularach?

#oculusquest #oculus #vr
  • 3
@Luffik:
ad 1 - Może zrywać połączenie i lagować, też mam od dostawcy, co prawda innego i pewnie inny ruter, ale musiałem zainwestować w osobny. Dałem go po kablu do tego od dostawcy i biorę wifi z niego, wszystko pięknie śmiga.
Ja wziąłem Huawei AX3 WS7100, ale ludzie na necie chwalą też sobie TP-LINK Archer AX1500.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luffik: jesli chcesz, możesz przetestować te gogle wypożyczając je z Plenti. Sam tak zrobiłem i czekam teraz na swój zakupiony sprzęt. Ponadto, są pogłoski, że we wrześniu ma wyjść nowa wersja, zastępująca te z 64 GB i ma mieć 128 GB. Jeśli z gogli chcesz korzystać głównie autonomicznie, może warto poczekać. A propos okularów, sam je noszę i nie odczułem żadnego dyskomfortu podczas użytkowania
@ger47: dzięki, kupiłem już o 13 xD
Rozpakuje i przetestuje, jak będzie jakiś mocny problem to zrobię po prostu zwrot do sprzedającego.

Słyszałem o zmianie na 128GB ale w sumie jakoś mnie to strasznie nie interesuje. Zwykle mam pobrane tylko te gry w które gram.