Wpis z mikrobloga

Wczoraj u klientki słyszałem następujący tekst " Teraz młodzi maja dobrze zabierają nam z emerytury wszystko drożeje ale chociaż ci młodzi mają dobrze, na wakacje dostają i na dzieci" No sorry babka ale nic ci nie zabierają tylko ty mi zabierasz z wypłaty jestem młody i nic nie dostaje bo nie mam kaszojada wielka męczenniczka XDDD #bekazpisu
  • 38
  • Odpowiedz
Poczekam chyba ma milion plus, bo teraz to sprawa jest niepewna.


@darek-ch-1: Tylko za milion będziesz mógł kupić bochenek chleba. Spełni się przelicznik starych bab "SŁYSZAŁOŚ? JADŹKA OD STASZKA DOSTAJE 2 MILIARDY NA STARE NA CZWÓRKĘ DZIECI. KTO TYLE DOŁ?"
  • Odpowiedz
@MArcinnn96: No nie tak do końca...Tej Kobiecie chyba chodziło o bon turystyczny, becikowe, 500+, 300+, kartę dużej rodziny, Kosiniakowe, Dodatek za urodzenie dziecka i jeszcze prawdopodobnie będzie 12 tys. za urodzenia dziecka(wykorzystania w okresie do 3 r. życia dziecka) Pominąłem coś(nieaktualna któraś pozycja z w/w)???
Emeryci- Karta seniora, 500+, emerytura bez podatku, 13-sta i 14-sta emerytura, darmowe leki.

To tak na szybko co pamiętałem z codziennych obowiązków...

A co mają
  • Odpowiedz
@Sabarolus: ty pracujesz na te ich emerytury i trochę idzie z vatu. Na twoją nie będzie miał kto robić no chyba że zjedzie tu połowa Ukrainy bo mamy żałosny przyrost naturalny. Większość znajomych 1 dziecko albo w ogóle brak dzieci. Czyli na 200 będzie robić z 50 ? Oni wiedzą że w 2040 to jebnie xd po to są te programy 500 plus ale o tak #!$%@? to daje bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ej, ktoś ci broni mieć dzieci i żyć w luksusie za dodatkowe 500 złotych?

@BajerOp: Jak te 500 to takie grosze to weź je zasponsruj tym co je pobierają. A nie, #!$%@? zapłacisz, bo nie masz kilkudziesięciu miliardów złotych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ej, ktoś ci broni mieć dzieci i żyć w luksusie za dodatkowe 500 złotych?

@BajerOp: Jak te 500 to takie grosze to weź je zasponsruj tym co je pobierają. A nie, #!$%@? zapłacisz, bo nie masz kilkudziesięciu miliardów złotych.

@romek898: brawo odkryłes, że nie jestem rządem xD musisz mieć łeb.
  • Odpowiedz