Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po śmierci rodzica, ponad 3 lata temu straciłam całkowicie ochotę na seks za co obwinia mnie mój partner bo on „ma potrzeby”. Jestem chyba cały czas w żałobie, nie mogę się pogodzić ze stratą a on myśli tylko o jednym. Nie czuje od niego wsparcia. Przestałam czuć cokolwiek. Byłam już na terapii ale to nie działa. Nie da się zapomnieć. Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fc8ac0a36c0b000a9ba9ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 13
NiebieskiPiwniczak: Proponuję zmienić terapeutę. Oprócz rzeczy oczywistej jak to że terapeuci reprezentują różne nurty to pozostaję jeszcze coś takiego jak "chemia". Jedni wolą rozmowy "per pan", a innych (np. mnie) skręca od tych niepotrzebnych barier.
Co do twojego faceta powiem wprost: to twoja żałoba , nie powinnaś go w nią wciągać. On też ma/miał swoją.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak sie nie ogarniesz to stracisz faceta.

Pottzeba sexualna jest tak samo wazna jak jedzenie. Postaw sie sama w takiej sytuacji, ile bys wytrzymala i co by to spowodowalo# gdyby przez dlugi czas ktos ci odmawiał jedzenia. Pomijam skutki wyglodzenia. Jesli nie chcesz psychicznie znuszczyc chłopa i jeszcze ci na nim zalezy, nie obwiniaj go za swoj problem. Zmien terapię, a chlopu sie odwdziecz, bo bedzie za późno jesli juz
AfrykańskaEskimoska: > Pottzeba sexualna jest tak samo wazna jak jedzenie. Postaw sie sama w takiej sytuacji, ile bys wytrzymala i co by to spowodowalo# gdyby przez dlugi czas ktos ci odmawiał jedzenia.

@kotschrodingerazyje: xDDDDDDDD
ale bzdura, po to kazdy ma rece zeby samemu się sobą zająć, nikt nie jest odpowiedzialny za spełnienie orgazmowe drugiej osoby, każdy jest osobnym człowiekiem i umiesz liczyc licz na siebie
A dziewczyna ma prawo nawet
PodgnityDyrektor: Nawet bez żałoby masz prawo z dnia na dzień przestać chcieć seksu. Nikt z nas nie ma obowiązku dbać o orgazmy innych ludzi, każdy może się sobą zająć sam. Możesz iść do lekarza, jeśli Tobie to przeszkadza, ale nie dla faceta, pamiętaj że masz prawo poznać kogoś kto nie będzie od ciebie oczekiwał zmuszania się.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua