Wpis z mikrobloga

No tak tak, dużo piszesz mało robisz, uważaj się dalej za jakże super chłopaka, bo przecież tylu ludziom pomogłeś, ale ten friz zły nie moge pienionzki daje co za #!$%@? xD taki Twój wygląd
@CreativePL a jak nie da kasy i nie nagra to byś pisał że skąpy i powinien się dzielić i pomagać, taka prawda. 2021 a ludzie dalej się srają ze popularne osoby publicznie pokazują pomoc innym
Gdyby tego nie nagrał to byś nie wiedział komuś pomógł


@vander123: Ale na #!$%@? mi wiedza że milioner pomógł innym ? Jak chce niech pomaga, dla mnie pomoc pod publiczkę jest po prostu słaba. Oczywiście trzeba nagrać jak daje tą kasę do ręki i oczywiście trzeba nagrać reakcje. Identycznie było z kelnerką w 1 sezonie. Jak chcesz pomagać to pomagaj, a nie fleksuj się pomocą. Dla mnei to zwyczajnie obrzydliwe.

A
@CreativePL: To sie nie trzyma kupy co napisałeś xd. Dla ciebie każda zarejestrowana zapomoga finansowa to tylko robienie pod publiczkę XD. Stanowski jak zebrał 250tyś na lajwie charytatywnym 24h też to robił pod publiczkę? No tak
@vander123:

Dla ciebie każda zarejestrowana zapomoga finansowa to tylko robienie pod publiczkę XD. Stanowski jak zebrał 250tyś na lajwie 24h też to robił pod publiczkę?


Dobra szkoda strzepić ryja. Jak nie widzisz róznicy pomiędzy zbiórkami i to 24h a fleksowaniem się z pomocą i nagraniem materiału pod to to nie mamy o czym rozmawiać.
Stano mógł tą kasę zawinąć do portfela i polecieć w kosmos na wakacje, ale wybrał jak to określiłeś "fleksowanie się na potrzebujących" XD


@vander123: yep nie widzisz różnicy, nie ma co rozmawiać. Wg ciebie jak jestem wolontariuszem to też myślisz że to flex xD?