Wpis z mikrobloga

Za miesiąc jest wesele brata szwagra. I zaprosił mnie, rodziców, wszystkich z naszego domu. Święta urodziny itd spędzamy razem. I teraz wchodzi moja matka że ona nie idzie bo coś tam, zasłania się że będzie wnuków pilnować, to siostra mowi że już załatwiła, że dzieci odwiezie do ciotki. A ta że już mężowi powiedziała że nie i #!$%@?. Ze zawsze robiła co jej babcia kazała co ma robić (wtf!), #!$%@? że do babki nie odzywa się od 15 lat i wojnę z nią powadzi. Zamiast cieszyć że życiem, bo nie brakuje jej nic, to zatruwa życie rodzinie i większość czasu spędza na Facebook i jakieś gówno strony dla grazyn. Ojciec chciałby iść, tak dawno nie było imprezy bo pandemia itd. #!$%@? czemu baby muszą być takie egocentryczne. Moja matka jest strasznie toksyczna, co chwilę dramy o wszytsko ciche dni do własnej córki, męża. Problem z dupy sobie znalazła posiedzieć przy schabowym 2-3 h to takie wyzwanie że ja jebix. Ja siedzę w uk, siostra mi to przekazała, cholernie mi smutno jak ona się pogrąża i zneca się psychicznie na rodzinie #gorzkiezale #toksycznamatka #feelsbadman
  • 4
  • Odpowiedz