Wpis z mikrobloga

No cześć! Zdążyłem się za wami stęsknić ʕʔ

Ostatnio pojedynek gdyby był klipem disco polo na YouTube miałby popisane "HIT" ta dziwna gruba czcionka XD kiedy wydawało się, że wyniki już przesądzony nagle aktywność wzrosła i odmieniła losy turnieju. Tym samym w niezwykle emocjonującym pojedynku to kauczuk Basketball wygrywa a śmietana dostaje kosza! Stosunek pojedynku 50 głosów (51.55%) vs 47 głosów (48.45%).

Para 7 (1/32)

Po lewej, kauczuk Niemcy - Deutschland, Deutschland über alles. No wracamy do jednego z najlepszych typu kauczuków czyli flagi. Trzy kolory, które na pewno mają jakąś symbolikę, ale kogo to dziś obchodzi. Liczy się tylko estetyka. Kolory rzucają się w oczy i na tle flag europejskich bardzo się wyróżniają. Niestety albo stety nie ma tutaj żadnych detali tym samym raczej nie ma co więcej opowiadać.

Po prawej, Kauczuk płótno - no nazwa dość może dziwić, ale naprawdę kojarzy mi się z płótnem malarskim, na które ktoś naniósł dopiero pierwsze zarysy swojej pracy. Musicie czasem mi wybaczyć abstrakcyjne nazywanie, ale inaczej ciężko bywa. Estetyka jest bardzo delikatna, dużo bieli z częściowym zamalowaniem ciemnymi odcieniami w chaotycznym stylu.

Dziękuję za oddanie głosu
@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra

[Uwaga konkurs]
Do wygrania
-replika kauczuka arbuza (zwycięzcy I edycji turnieju)
-czekolada
-pismo z gratulacjami
-możliwość wybrania z puli 2 kauczuków do baraży

Wszystkie koszty wysyłki paczkomatem pokrywam ja. Biorąc udział godzicie się na podanie mi swoich danych do wysyłki (numer telefonu i email)
Ale szczegóły już z zwycięzca na wiadomości prywatnej.

[Na czym polega konkurs]
Trzeba narysować/naszkicować/zilustrować/zrobić w dowolnym programie/wyrzeźbić XD w dowolny sposób kauczuk na temat "Kauczuk moich marzeń" wygrywa ten, który będzie miał najwięcej plusów, a w przypadku remisu ja decyduje.
Prace wrzucacie pod tym pojedynkiem lub jutrzejszym do Niedzieli punkt 18:00. Jeśli wystartuje jedna osoba z marszu wygrywa.

#kauczuowemistrzostwa
źródło: comment_1627125862ImftoPFYjWuaU42yiSnITz.jpg

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Niemcy 35.3% (18)
  • Po prawej, Płótno 64.7% (33)

Oddanych głosów: 51

  • 2