Wpis z mikrobloga

#goodie Goodie_pl:

Ale goodie jest żenujące. Po prawie 4 miesiącach zaginiona i pomniejszona transakcja (!!!) została rozliczona czyli odrzucona, powód: anulowanie zamowienia.

Omijać tego twora.

Macie racje wykopki, placisz powyzej 100 pln to transakcja z automatu zostanie nie uznana: anulowana, zwrocona lub przeprowadzona niezgodnie z zasadami goodie lub inna rownie śmieszna wymowka.

Dno i kupa mułu.
  • 10
A najbardziej rozbawiła mnie sytuacja z transakcją, którą reklamowałem kilka dni temu bo jak zwykle nie weszła z automatu, po czym została po kilku minutach odrzucona z powodu, ze goodie nie zarejestrowało w danym dniu takiej transakcji a na następny dzień zaginiona i nie zarejestrowana transakcja (odrzucona) weszla z automatu na listę oczekujących :D . Żeby było śmieszniej dzisiaj po odrzuceniu w/w zmniejszonej kwoty cash backu, druga odrzucona sprzed kilku dni transakcja
@goodie

Zamówienie opłacone i dostarczone a Wy/Wasz partner twierdzi, że anulowane. Łatwo jest ustalić stan faktyczny, nie tylko otrzymaną fakturą, ale można także rzutem ekranu z historią zamówienia pochodzącą z konta waszego partnera :D.

Na szczęście wasza platformę tylko testowałem i nie wiele zamawiałem przez pośrednictwo goodie.

Dlatego nie dziwię się, że macie takie opinie w sieci. One zawsze wykikają z doświadczenia użytkowników waszej platformy.
@FeeE: Ja właśnie nie korzystałem wcześniej z cashbacków bo sie naczytałem że oszukują ale po czasie jednak spróbowałem i na razie nic mi nie odrzucili, nawet na jeszcze bardziej jechanym planetplus dostałem kasę mimo, że jedno zamówienie częściowo zwróciłem to kasę całą i tak dostałem. Zawsze co robie to wyłączam adblocka i sie upewniam, że mam tylko jedną kartę ze sklepem odpaloną i albo wcześniej dodaję do koszyka zamówienie albo szybko
@UczesanyPedryl weź nie ściemniaj!! Dziady kradną na potęgę, kupiłem opony za ponad 800zl i cashback 1zl xD w innych firmach po 13zl, zajumali uje dla siebie 12zl i nie ma opcji reklamacji - nieaktywna. Przy czym ten cashback wpadł od razu. Liczą na duże szybkie zyski. Złodzieje masakryczni