Wpis z mikrobloga

@Aquamen: siedzi taka #!$%@? i komentuje, wygląda to jak smutnego #!$%@? brat i dużo ma do powiedzenia, a przychodzi co do czego i co? Policja, halo, halo, bijo mnie xD beka z ciebie i sam zacząłeś ten cyrk. Papa misiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
siedzi taka #!$%@? i komentuje, wygląda to jak smutnego #!$%@? brat i dużo ma do powiedzenia, a przychodzi co do czego i co? Policja, halo, halo, bijo mnie xD beka z ciebie i sam zacząłeś ten cyrk. Papa misiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szyryfyry1: Brawo, argumentacja na poziomie, jak przystało na szura.
  • Odpowiedz
przed katarem


@Gon70: Żeby stwierdzić że COVID-19 to katar albo, o zgrozo, "grypka" to trzeba być upośledzonym. Ale w sumie czego od szurów wymagać? Jesteście w tym samym miejscy co swołocz sprzeciwiająca sie elektryczności i 5G...
Poczytaj o long covid, jeżeli w ogóle potrafisz - https://www.nhs.uk/conditions/coronavirus-covid-19/long-term-effects-of-coronavirus-long-covid/
https://covid19.nih.gov/news-and-stories/severe-covid-19-brain
  • Odpowiedz
Nastąpił incydent kalowy?


@szyryfyry1: Przecież to ty się zesrałeś, od razu wyszedłeś z tekstem na poziomie przeciętnego patusa...

Czytałeś wgl, że gość mnie zaczął obrażać, a słowem do niego się tu nie odezwałem?


@szyryfyry1: Napisał jeden dłuższy komentarz, po którym triggerował cię zwykłym "leżeć" oraz "czy ty mi grozisz", nie zgrywaj niewiniątka bo jesteś dzbanem grożącym komuś za ostrzejszą wypowiedź. W internecie...
  • Odpowiedz
@janneq216: Następny polglowek. Wkleiłem obrazek żeby obserwować temati typ się #!$%@?. Weź chłopie się nie wypowiadaj bo masz ewidentnie defekt mózgu i nawet nie wiesz czyn jest groźba. Przez USB was dojadę xD nie rozsmieszaj mnie smutny ziomeczku.
  • Odpowiedz
Następny polglowek. Wkleiłem obrazek żeby obserwować temati typ się #!$%@?. Weź chłopie się nie wypowiadaj bo masz ewidentnie defekt mózgu i nawet nie wiesz czyn jest groźba. Przez USB was dojadę xD nie rozsmieszaj mnie smutny ziomeczku.


@szyryfyry1: Ale się zesrałeś...
  • Odpowiedz