Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie: cały ambaras rozchodzi się o to, że nic nie rozumiecie.Rzady powinny iść z wami w interes, Wy podpisujecie dokumenty gdzie jasno zrzekacie się prawa do leczenia covid i jego skutków a oni dają wam wolną rękę, róbta co chceta byle dalej od szpitali.Nie ufacie medycynie to #!$%@?ć.To jest moja prawda pandemii.
  • Odpowiedz
Wy podpisujecie dokumenty gdzie jasno zrzekacie się prawa do leczenia covid i jego skutków a oni dają wam wolną rękę, róbta co chceta byle dalej od szpitali.Nie ufacie medycynie to #!$%@?ć


@Aquamen: ty taki glupi czy tylko udajesz? czyli dla ciebie to bedzie ok jezeli powiedzmy 10mln ludzi w polsce by podpisalo taki papier i te 10mln ludzi bedzie zarazac innych byle tylko nei korzystali ze szpitali? xddd
skoro tak bardzo
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: ale nie ufacie medycynie, nie ufacie lekarzom to na co wam opieka zdrowotna?W ogóle zrezygnujcie z tego skoro z taką paniką podchodzicie do wbicia igły.Zabierajcie składki i wypad.A roznoście tego wirusa, ludziom zaszczepionym pomogą lekarze, większość uniknie hospitalizacji to świetny interes dla wszystkich.Co wchodzisz czy jednak zdarza ci się chodzić do lekarza i bzdecisz na wykopie, że chcą cie zamordować chwaliłeś się swojemu lekarzowi swoimi rewelacjami czy podczas wizyty ukrywasz
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: jeśli wszyscy antyszczepionkowcy zrezygnują z opieki zdrowotnej to roznoście sobie ile chcecie, zaszczepieni będą bezpieczni i nie będą musieli oddawać oddziałow szpitalnych na covidowe dla was, wy w wyniku braku opieki zdrowotnej okaleczacie się.Wszyscy zadowoleni.Jak z tym lekarzem zdażyło Ci się skorzystać czy nie?Bo tak wymijasz pyrania.
  • Odpowiedz
Co wchodzisz czy jednak zdarza ci się chodzić do lekarza i bzdecisz na wykopie, że chcą cie zamordować chwaliłeś się swojemu lekarzowi swoimi rewelacjami czy podczas wizyty ukrywasz to jaki jesteś ograniczony?


@Aquamen: moi rodzice sie zaszczepili bo sa juz po 50, a ja mam to w dupie albo sie zaszczepie albo nie. Jak widze takich jak ty i waszą dzialalnosc "zachecajaca" ludzi do szczepien to jednak sklaniam sie do tego,
  • Odpowiedz