Wpis z mikrobloga

#playstation #playstationplus #playstation4
Chcę sisotrzeńcowi kupić abonament ps plus na rok. Mam złe doświadczenia z xbox Gold, gdzie odnowiło mi abonament bez mojej wiedzy is ściągnęło kasę z martwej karty, przez co dostałem w banku karę. Dlatego myślę by kupić taka zdrapkę, chyba że jest jakaś inna opcja mocno tańsza, tylko wolę nie kombinować z nielegalami, bo to dzieciak bez pojęcia.

Czy ma znaczenie kiedy w miesiącu to aktywuję?(Powiedzmy pod koniec miesiąca to mi się zmarnuje ten miesiąc, czy leci co do dnia?)

Czy dają darmowe gry co miesiąc? Dwie?

Warto rozglądać się za kupnem konta gdzie ktoś ma Już jakieś gry, czy raczej zacząć od nowa?(Cyfrowo ma tylko minecrafta i resident evil 2, to wiele by nie stracił) to jest trudne takie konto przepiąć? Może ktoś nas oszukać w jakiś znany sposób? Dzieciak ma 10 lat, to może lepiej na tym jego koncie czystym to robić? Z drugiej strony pewnie można konta z fajnymi grami tanio kupić. Można mieć dwa konta? Pewnie tylko na jednym będzie działo granie online?
Ma #playstation5 . Będzie miał jakie dodatkowenopcje/benefity dodatkowe gry tylko na ps5? Warto kupować jeszcze na ten miesiąc? Jakieś fajne gry?

Przepraszam że tak niechlujnie, piszę w pracy jedna ręką, druga coś tam działam.
Jakieś tipy? Nie miałem PS nigdy.
Co tam jest poza gtaniem online i darmowymi grami?
  • 3