Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurła, jutro jadę kupić coś do grzania mojemu pająkowi ale nadal nie wiem czy wziąć żarówkę czy matę.

Żarówka mi opatuli ciepłem cały pojemnik, a mate albo dam pod spód albo z boku.

Generalnie muszę patrzeć na to pod kątem zimy. Czasem jak mi się nie chce rozpalić to zdarza się, że mam na chacie z 15 stopni i wtedy by chyba była lepsza żarówka ale nie wiem. Kurła, mam ciężki orzech do rozgryzienia

Z drugiej strony w dzień matę mogę se ustawić na 28 stopni, a w nocy na te 22-23, a w żarówce se #!$%@? ustawie

Jeszcze se kupie chyba termometr jakiś żeby było picuś glancuś. Tylko mi powiedzieć czy mam tą sondę wbić w ziemię, położyć czy jak to zrobić żeby było ideolo?

#terrarystyka #ptaszniki #pajaki
Anty_Chryst - Kurła, jutro jadę kupić coś do grzania mojemu pająkowi ale nadal nie wi...

źródło: comment_16270336029MGPAQqIIerpzMSkVoG2KR.jpg

Pobierz
  • 4
Bierz matę. A i zastanów sie czy bedziesz mial tylko jednego pająka (rzadko konczy sie na jednym), bo wtedy moze lepiej brać kabel grzewczy.
Matę raczej z boku lub tylu terra, bo jak dasz od spodu to torf bedzie szybciej parował a po drugie pająk jak bedzie sie zakopywał to sie moze ugotowac. Dlatego na ktorąś z bocznych scianek, żeby pajun sam sobie mogl wybrac czy chce siedzieć w ciepełku czy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarantulaKaro: szczerze mówiąc to na razie zostanę se przy tym jednym. Miałem brać metalice ale poczekam se z rok, jak przez ten rok ten pająk u mnie przeżyje to będziemy myśleć o następnym.

A mogę na przykład tą matą opatulić dwa boki czy już będzie za dużo? I jeszcze co do termometru. Jakbym kupił takie coś https://tinyurl.com/3hfchksw to ten czujnik wbić w ziemię czy położyć i gdzieś blisko boku gdzie będzie
@Anty_Chryst: Zazdroszczę silnej woli, ja po kilku miesiącach mialam już około trzydziestu xD
Co do termometru nie pomoge, bo nigdy się w to nie bawiłam. Wiem tylko ze ludzie odradzają higrometry, bo jak się to wlozy do terra to pokazuje blisko 100% wilgotnosci :D po prostu za maly pojemnik żeby był wiarygodny pomiar.
Daj jedną mate przy samej ściance, nie ma sensu więcej