Wpis z mikrobloga

  • 29
202 270 - 450 = 201 820
Data donacji - 23.07.2021
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Katowice
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 5850 ml

Przy kolejnej donacji licznik przekroczy 6l, ktoś podpowie co trzeba zrobić żeby dostać ZHDK?

#barylkakrwi

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
slawek89 - 202 270 - 450 = 201 820
Data donacji - 23.07.2021
Rodzaj donacji - krew pe...

źródło: comment_1627023182sUGjLz0kgcQgj1pyBAyxEL.jpg

Pobierz
  • 12
Przy kolejnej donacji licznik przekroczy 6l, ktoś podpowie co trzeba zrobić żeby dostać ZHDK?


@slawek89: Po donacji podejdź do rejestracji i poproś o zaświadczenie o ilości oddanej krwi. Z zaświadczeniem udaj sie do najbliższego oddziału PCK (w Katowicach zdaje się na ul. PCK 8.
Możesz też wypełnić i złożyć wniosek listownie bądź w RCKiK. Tutaj należy liczyć się z tym że na rozpatrzenie wniosku i odznakę troszkę się czeka.

a nie
niestety nie mają, ubiegając się o zaświadczenie będziesz musiał wskazać donacje z innych oddziałów.


@pan_zbych: Oddziały Terenowe podlegają Regionalnym Centrom Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Jeżeli więc donacje były w Oddziałach terenowych podlegających jednemu RCKiK, będą widoczne w jednej bazie.
@Franzowaty rozumiem, natomiast mam 3 donacje w Katowicach, 9 w Oświęcimiu i jedna w Gdańsku, (oddawałem podczas wakacji), nie mów, że będę musiał jechać do Gdańska po to zaświadczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@slawek89: Ja dzwoniłem do Gdańska, możesz się z nimi skontaktować drogą mailową, co wazne najlepiej z adresu jaki podałes podczas rejestracji. Wysyłasz prośbę o zaświadczenie na adres sekretariat@krew.gda.pl podając swoje dane i PESEL wystawią Ci zaświadczenie i odeślą na podany przy rejestracji w placówce adres mailowy. Nie ma konieczności wizyty w Gdańsku ;)