Wpis z mikrobloga

Do niedawna miałem Samsunga HT-J5500 czyli 1000W, 5.1 WIFI, BT, odtwarzanie wszystkiego (bez x265) z napisami z USB, dysków i po DLNA i dostęp do Netflixa. Miałem, bo szajsung nie ogarnął jakiegoś certyfikatu jak się wycofywali z Blu-Ray (czy coś) i WSZYSTKIE modele i ze 3-4 bliźniacze stawały się nagle cegłą, bo wchodziły w zapętlenie - ON->czy jest płyta?-> a gdzie certyfikat -> brak->OFF -> ON - Czy jest płyta?- > ITD...

Naprawa tylko w serwisie. A serwisie powiedzieli, że akcja trwała do czerwca a mi się zepsuł w niedzielę (18 lipca) mimo że cały czas był w sieci. Naprawa to 160 PLN - > #!$%@? ZA CO, przeca nie zepsułem tylko oni!!!!!!!!!

Wniosek - nigdy więcej szajsunga, lepiej dopłacić za japońszczyznę (z autami tak samo). LG to pewnie bliźniacze gówn0... Tylko co teraz wybrać...
Panowie pomóżcie, co ja mam sobie kupić? Patrzę i nie widzę nic. Polecicie coś? Przedział cenowy 1-3K wymagania nie niższe - 1000W, 5.1, WIFI, NETFLIX

P.S. Pewnie i tak naprawię to gówno*, bo w odsprzedaży kilka stówek wezmę, ale ponieważ ma swoje lata niech spada, co kupić?

Gówno, bo poza funkcjami i w miarę dobrym dźwiękiem to kilkadziesiąt razy musiałem je odłączać czy resetować, bo gubiło głośniki, sieć wifi albo robiło zawiechy (z firmeware aktualny) także nie mogę polecić... ale wieczorem pod rzutnik był w sam raz.

#pytanie #kichiochpyta #audio #kinodomowe #samsung #gorzkiezale
WLADCA_MALP - Do niedawna miałem Samsunga HT-J5500 czyli 1000W, 5.1 WIFI, BT, odtwarz...

źródło: comment_16269692431aKWR1D8DRjxr55OU2gchx.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Przedział cenowy 1-3K wymagania nie niższe


@WLADCA_MALP: ok ok

1000W


Co xD Przecież to gówno ze zdjęcia 1000W osiąga może na 0,5 sekundy po trafieniu piorunem. Nie mówiąc już o tym że przy odsłuchu w przeciętnym pokoju ogłuchłbyś przy takiej głośności. Więcej niż 100 ci nie potrzeba.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: 3k to dość mało nawet jak na zestaw 2.1 a my mówimy o 5.1. Za minimum uznałbym https://www.salonydenon.pl/zestawy-kina-domowego/kino-domowe-avr-x2700h-cinematic.html + Mi Box bo ten amplituner nie ma wifi ani aplikacji ani odtwarzacza BD... Jak koniecznie chcesz mieć te funkcje to szczerze kup jakikolwiek gotowiec od Sony / Samsung / LG itd. Tylko ostrzegam że o nowe ciężko na rynku bo większość firm się z nich wycofała na rzecz soundbarów choćby.
  • Odpowiedz
@L3gion: Szajsunga kupiłem za 1100 PLN i ma wszystko, naprawię za 160 PLN wiec po jakiego grzyba mam wydawać 4K+ do rzutnika 1080p ?!?!. Problem w tym, że nie można już kupić niczego zbliżonego. NIGDZIE. Albo masz rzutnik z androidem albo masz smart TV i do tego głośniki ale KINA DOMOWE UMARŁY.
  • Odpowiedz
Szajsunga kupiłem za 1100 PLN i ma wszystko


@WLADCA_MALP: No ma wszystko ale wszystko robi marnie. Przecież standardowy odtwarzacz BD swego czasu kosztował koło tego tysiaka więc pomyśl jaka jest jakość wykonania produktu gdzie w tej samej cenie oferuje wzmiacniacz, głośniki, smart TV itd?

wiec po jakiego grzyba mam wydawać 4K+ do rzutnika 1080p ?!?!


Ale ja ci nic nie każe wydawać tylko cię informuje o cenach

ale KINA DOMOWE UMARŁY.
  • Odpowiedz
@L3gion: nie ma w sprzedaży... :) i pewnie nie będzie. Wygląda na to że naprawię i jak coś znów padnie rzutnik/kino to kupie sobie zestaw głośników i rzutnik z android TV i WIFI i luz... W każdym razie dzięki za rozmowę, musiałem to sobie przegryźć.
  • Odpowiedz