Wpis z mikrobloga

Niby okładka z 2018 r., ale dobrze obrazuje pissowskie fobie, potwierdzając, że powrót Tuska to najlepsze, co mogło spotkać zwolenników demokracji w Polsce czyli wrogów pissu. Link na dowód tego, że ta okładka to nie żart: https://www.wsieciprawdy.pl/numer-47-pmagazine-2307.html

Prawie codziennie wrzucam wybrane okładki "Sieci", "Gazety Polskiej" lub "Do Rzeczy", tak, żebyście wiedzieli, jaki czeka nas "pluralizm" gdy pis zrealizuje swoje plany w sprawie mediów. Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bekazpisowskichokladek; więcej informacji: https://www.wykop.pl/wpis/55673431/zakladam-tag-bekazpisowskichokladek-codziennie-bed/

#bekazpisowskichokladek #bekazpisu #grafikplakaljakprojektowal #polskaszkolaokladkiprasowej #polityka #tvpis #heheszki #propaganda #urojeniaprawakoidalne #bekaztvp #tusk
n.....m - Niby okładka z 2018 r., ale dobrze obrazuje pissowskie fobie, potwierdzając...

źródło: comment_1626962332dBDsEvgoFJUZXRBcxMxROj.jpg

Pobierz
  • 17
@niekibicujepilkarzom: AFAIK obecnie zabiera głównie Hołowni (na którego ja stawiam), więc tak z PiSem się nie wygra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale będzie większa motywacja, żeby iść na wybory dla niektórych, więc może frekwencyjnie będzie zysk.
@Kaczypawlak: PO/KO po wyjeździe Tuska się staczała. Widać brak tam lidera. Trzaskowski aspirował, Sikorski by się nadawał, ale wyszło na to, że stawiają na efekt „powrotu na białym koniu”.
PO/KO po wyjeździe Tuska się staczała. Widać brak tam lidera. Trzaskowski aspirował, Sikorski by się nadawał, ale wyszło na to, że stawiają na efekt „powrotu na białym koniu”.


@wszyscy: a sam Donald zamiast przyjąć na klatę jak zaczęły się problemy wizerunkowe partii to do Brukseli sobie pojechał ;)
A Ty byś nie wyjechał? Prestiż, znajomości, duża kasa etc.


@wszyscy: A partia przegrywa wybory i jest w lesie już drugą kadencję, ale co tam( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorobił się, ale jako premier/polityk poza wbiciem nagrody Nikodema Dyzmy to w sumie nic nie zrobił dla nas.
@Kaczypawlak: Tym samym pokazując, że bez Tuska nie potrafią w politykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla niego jeszcze większy zysk. Zarobił, poznał ludzi i wraca na białym koniu jako król Europy (òóˇ)
Tym samym pokazując, że bez Tuska nie potrafią w politykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wszyscy: a to sam Tusk takich ludzi sobie dobierał, bo sam był liderem....

Dla niego jeszcze większy zysk. Zarobił, poznał ludzi i wraca na białym koniu jako król Europy (òóˇ)


@wszyscy: a jedyne co mu wyszło to Wielka Brytania z UE¯\_(ツ)_/¯
@wszyscy: No niestety nie potrafią. Dokładnie jak ci drudzy bez Kaczyńskiego. Już zacieram rączki na to starcie tytanów choć na razie Kaczyński wymiękł przy wezwaniu o debatę.
@Kaczypawlak: To było stanowisko reprezentacyjne, on decyzji nie podejmował. To raz. A Brexit zgotował Cameron i sam odszedł po tym.

Ja na PO zagłosowałem tylko raz, w ich pierwszych wygranych wyborach. Rozczarowali mnie. Tylko że jak teraz widzę co wyprawia PiS, to rządy PO wspominam z łezką w oku.
Tak jak pisałem teraz planuję dać szansę Hołowni (nie bez obaw, ale jednak trochę nowych ludzi być powinno, nie sami okrągłostołowcy).

@