Wpis z mikrobloga

@sailor_73: przecież prawdę pisze
nawet nie wierz jak bardzo relacje polsko Czeskie się przez takie polonizowanie miejsc pracy zepsuły jeszcze trochę a będą was traktowali jak Anglicy
  • Odpowiedz
@sailor_73: widzisz co wy byście bezemnie zrobili, ale wy też musicie wiedzieć że ja wiecznie żył nie będę
no tak wiec jako obywatele kraju przegrywów nie należy się śmiać z krajów L E P S Z Y C H
bo to śmiesznie wygląda
  • Odpowiedz
nie należy się śmiać z krajów L E P S Z Y C H

bo to śmiesznie wygląda


@Rustyyyy: xd i to dwa razy
diagnoza - skróć kijek :))
a sekrecie powiem ci że pomieszkiwałem w latach 90 tych w Brnie na Komarowie
  • Odpowiedz
@sailor_73: ale my nie żyjemy w latach 90tych zresztą tak kiedyś Czechy były biedniejszym krajem ale ze Czesi są lepsi od poolacków to są teraz bogatszym finansowo a na dodatek nie mają tak zaściankowego społeczeństwa ze jak ktoś sobie np zacznie ciąć drzewo albo odkurzać dom w niedziele do czeka go ostracyzm
  • Odpowiedz
@sailor_73: ale z ciebie spinacz. Mam w robocie dobre kontakty z kilkoma Czechami i jakbyś ich zapytał o ich stosunek do spraw związanych z transformacją socjo-gospodarczą po 89. to powiedzieli dokładnie to samo co twój rozmówca, którego starasz się negować.
  • Odpowiedz
@krzywy_odcinek: ja niczego nie neguję tylko się śmieję , handluję z dwiema czeskimi firmami i mam z nimi bardzo dobry kontakt , wyśmiewam tylko wypowiedzi exkatedra bo mam pełen ubaw z takich co wygrali teleturniej " wim fszysko"
  • Odpowiedz