Wpis z mikrobloga

wi


@OCIEBATON: mi bardzo pasuje że ludzie na mnie nie kaszlą i nie kichają, od roku nie miałem nawet przeziębienia.

A jak się nie wpychają na mnie w kolejce to w ogóle mam orgazm.
Czaicie ze codziennie jest max 150 zakażeń a my nadal musimy wchodzić do sklepów w maseczkach? XD przy 30 stopniowym upale? Będąc zaszczepieni? XD


@OCIEBATON: w Holandii znieśli maseczki, nawet w sklepach już nie trzeba, kina itd. pootwierane XD Niemcy nas znowu na czarnolisto wrzucili XD Dzisiaj 6300 pozytywnych na 18 milionów mieszkańców.
@OCIEBATON mi zawsze było bliżej covidianki niż antyszczepki i w ogóle siedziałam w domu w pandemię, zwracałam uwagę ludziom w tramwaju żeby założyli maski etc...... Ale tego co tu się teraz #!$%@? to nie ogarniam xD to jest porażka 'przepisów' prawnych teraz.
@OCIEBATON: ja nie wkładam maseczki nawet jak są psy w sklepie, w ogóle mam teorię że dopiero teraz ludzie stali się tacy posłuszni jak towarzysze za stalina, za peło byśmy się tak nie płaszczyli.

Ps. Jestem zaszczepiony od czerwca. W czasie największych fal nosiłem maskę nawet na ulicy.
Czaicie ze codziennie jest max 150 zakażeń


@OCIEBATON: szczerze to wątpię w tę statystykę XD Jak wspomniałem wyżej, w Holandii, która ma mniej niż 1/2 ludności Polski jest ponad 6000 przypadków, Niemcy (około 70 milionów) 2000+, a w Polsce niby 150? XD