Wpis z mikrobloga

@Matemit: @BrzydalGruby: własnie że chciałem zebrać podpisy odnośnie eksterminacji 90% gniazd gołębi w krakowie ze względów sanitarnych głównie (zarazki) itp, to mi napisali że ten ptak jest przydatny bo inaczej szczury w mieście by były.

Tragedia jest, zbieram regularnie zdjęcia z tego jak kraków wygląda (ulice ławki itp).
Podejrzewam ze mieszkasz gdzieś w centrum?


@skorpion666: a i owszem, i nie tylko ja ale wielu znajomych ma problem z obsranymi balkonami, ławkami, mcdonald w rynku w kamienicy cały obsrany, wszędzie jest syf.

nie wiem jak komuś może to nie przeszkadzać.

dodatkowo psy i koty nie raz się zachorowały od tego syfu co gołębie roznosza (tez przypadek znajomy0
@PiersiowkaPelnaZiol: Nienawidzę tych dziadów, nienawidzę. Cały balkon, parapety uwalone, kupiłam kolce, ale to nie rozwiązuje problemu bo srają z pięter wyżej/dachu. W ciągu ostatniego miesiąca 2 razy jajka na balkonie składały. Dziady.
@PiersiowkaPelnaZiol: z biegiem czasu nauczyłem się akceptować że ptaki mogą sobie mieszkać tak jak ludzie bo stałem się mizantropą.

Ale 100% zgody odnośnie dokarmiania. Dokarmianie jedynie zawyża populację i powoduje że coraz więcej gołębi będzie czekać na ziarno. Niestety te stare #!$%@? mają na to przyzwolenie społeczne, naprawdę mało kto im zwraca uwagę.